Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 évesen össze lehetne jönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen össze lehetne jönni egy 18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Magamról néhány szót: 16 éves vagyok, testileg nem mondanám magamat a koromhoz képest idősnek, de ez nem úgy értelmezendő hogy egy vékony, alacsony srác vagyok, mert nem. Lassan 1 éve kondizom és már több ismerősöm is mondta hogy elég izmos vagyok. Úgy gondolom, hogy felnőtt gondolkodásmóddal rendelkezem, mindig idősebb baráti köröm volt és már tapasztaltam egy két dolgot. Volt már több barátnőm de egyikkel sem éreztem az amit vele. A probléma abból adódik, hogy a kiszemeltem viszont idősebb nálam és nagyon szép nő(jó alak, szép arc, gyönyörű haj, stb...) szóval tipikusan az a lány aki mellet az amerika Kapitány is a "Túl jó hozzám kategória". :D Nem tudom, viszont ha a mai lányokból indulok ki akkor neki is az idősebb pasik jönnek be és nem a korabeliek vagy a fiatalabbak. Nem közös a baráti körünk, annyi vele a kapcsolódásom, hogy minden nap látom, mert egy suliba járunk... Van nála esélyem? (Első sorba lányok) Hogyan lehetne hozzá közelíteni?

2016. dec. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a leírást, mert a válaszomat nem befolyásolja: Igen, össze lehet, én ismerek ilyen párt, sőt még az is lehet hogy a lány nem is 18, hanem 19. Én 19 vagyok, de a minimumnak azért erősen ott van a 17, mert 16 éves az öcsém és az már furcsa a fejemben...persze nem mondom hogy nem létezik az a szerelem amiben leszarok egy évet ad abszurdum, de ehhez tényleg nagyon kivételesnek kell lennie.
2016. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*ez lemaradt: Szóval nem lehetetlen, de nem túl valószínű, hogy összejön.
2016. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem! Neked tilos összejönni, egy nálad idősebb ánnyal!
2016. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha összejön,isten vagy
2016. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért ne lenne lehetséges? 18 vagyok, a barátom pedig 16 és szerintem ebben semmi különleges nincsen. Ezek csak számok, a viselkedés számít elsősorban.
2017. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 17L vagyok,a barátom 23.Szoval a remény hal meg utoljára :D
2018. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!