Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire baj ha az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha az első csókom 16 évesen lánnyal volt és nem fiúval?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint szégyenlenem kéne. 18L
2016. jún. 17. 11:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
20%

Hát ez elég nagy probléma.

Erkölcstelen

A szerelmi kapcsolatnak, csóknak nem két azonos nemű között kell megtörténnie.

Gondolom leszbikus vagy.

2016. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez csodálatos dolog!! :)
2016. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Elég szánalmas.
2016. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Legfeljebb a helyesírásod miatt kell szégyenkezned. Amúgy, nem gáz, ebben a korban elég sokan kísérleteznek ezzel. Ez nem jelenti, hogy biszex, vagy leszbikus lennél.
2016. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
7%

Kíváncsi lennék arra, hogy miért kellett lepontozni 20%-ra.


Lehet, hogy nem homoszexuális de akkor is erkölcstelen ha két azonos nemű egymással csókolózik.


EZ egyszerűen nem normális dolog. Deviancia.

2016. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Erkölcstelen vagy sem, ha két lány csókolózik én azt szeretem! :D Erkölcstelen az ha két pasi csókolózik! Az mocsok dolog! :D:D
2016. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Vitéz Gáspár, én azért pontoztalak le, mert nem szeretem a középkori felfogást a modern korban. A homoszexualitás, vagy biszexualitás nem deviancia és nem is betegség. Ez egy olyan fenomén, ami egyidős az evolúcióval - ha megnézed, rengeteg állatfajnál is megfigyelhető homo- ill. biszexuális viselkedés. Ha akkora evolúciós hiba lenne, akkor valószínűleg a természet már rég kikürettálta volna, ahogy pl. az Australopithecust is. Innentől kezdve nem természetellenes, maximum számodra az.
2016. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
28%
előző: még simán kiszelektálhatja, ezek a dolgok nem egyik napról a másikra zajlanak
2016. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem, tényleg nem pár év alatt zajlanak. Hanem évmilliók alatt, de ősi állatoknál is találtak erre példát, ha jól tudom.
2016. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Ne vitázzatok! Két lány csókja sexy dolog! Két buzzancsé nem! Kedves válaszadó aki ennyire védi a melegeket...LEBUKTÁL!! TUTI MELEG VAAAGY! :D :D :D
2016. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!