Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem egy lánynak, én nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy lánynak, én nekem is tetszik ő, viszont nincs miről beszélgessünk, miről beszélgethetnénk?

Figyelt kérdés
Nos, előszőr is , onnan tudom, hogy lehetségesen tetszem neki, hogy régen is hallottam illetve van 1-2 besugó ha lehet így nevezni.Ezzel a lánnyal, egy útunk van hazafele, és még hozzá közel is lakunk egymáshoz. Nos a probléma az, hogy akárhányszor mentünk hazafele, nem volt egyszerűen miről beszéljünk, csak osztottuk a történteket a suliba.Tippek, esetleg abszolut / relatív válaszokat várok. 15/F

2016. jan. 14. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd az érdeklődési köréről. Pl kedvenc film. Ha mondd valamit, akkor kezdjetek el arról beszélni, és ha te is érdeklődsz az iránt, akkor az még jobb. Sok sikert :)
2016. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg metinezik e :D
2016. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# ebben az a gáz, hogy már lerágott csont, régóta ismerem, szoktunk régebb beszélni , csak amióta ő neki tetszek azóta megszünt a beszélgetés

2# nem metinezik, ahogy énsem.

2016. jan. 14. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!