Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek ez tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ez tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok, barna szemű, mell alá érő barna haja van, vékony, kb. 70A- mell kis segg? Nekem nagyon bejön, arra lennék kiváncsi hogy erről kinek mi a véleménye ! 14/f ( a lány is 14 éves!

2016. dec. 14. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

1. Biztos vagy benne hogy 70A melle van, és nem csak a használt zokni van ott eldugva? :)


2. Biztos jó.. Nem tudom..


3. Ha neked tetszik, a lóf@$*ért érdekel másnak a véleménye? :o

2016. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy zokni lenne ott, mert azt feltünően észrevettem volna.
2016. dec. 14. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, buta kérdés. van lány, akibe szerelmes vagy, én meg nem. Ízlás kérdése. Neked ez jön be nekem meg más. Ha szerelmes vagy ne kérdezd meg, hogy más lenne-e az. Örülj annak ha viszononzza, és boldog vagy egy lánnyal. Ennyi.
2016. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Így tetszhet is akár, de inkább mutass róla egy képet, mert lehet hogy két feje van neki.
2016. dec. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
A lenyeg hogy neked bejon . A melle meg a feneke majd megno , meg csak 14 eves
2016. dec. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Biztos ronda mint a bűn, nekem nem tetszik. Ennyiből kéne megállapítani? És ha nekem nem tetszik, már neked se?
2016. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!