Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem az osztaly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem az osztalytarsamnak? (Lany vagyok) A többi lennt.

Figyelt kérdés
Hát az van hogy sokszor szemez velem meg mosolyog ram es megölel mostanaban, meg kedves hozzam, mindig beszelget velem. Vélemények? (Értelmes válaszokat várok)

2016. dec. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan ;) ezek arra utalnak, de sztem kerdezd meg tole miert csinalja ezeket biztos ami biztos :D
2016. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy? #1 vok
2016. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15 vagyok

De nem akarom elbizni magam mert lehet hogy nem jovok be neki de mindenki azt mondja hogy igen még a legjobb baratnom is (a fiu unokatesoja a baratnom)

2016. dec. 14. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :D
2016. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 okosóra ***** válasza:
Figyelj ertelmes valasz egy ertelmetlentol vagyis tolem: szerintem biztosan mer ha en ilyet csinalok egy lannyal felpofoz.....akarom mondani ha ilyet csinalok egy csajjal tuti hogy bele vagyok zugva de kokemenyen
2016. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!