Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha legszívesebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tripili kérdése:

Az baj ha legszívesebben összeverném helyben azokat a párokat akik az utcán "falják fel egymást" és nem veszik észre hogy mások is látják? Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy egyedül, rohadtul gyűlölöm az ilyeneket, nem hiszem hogy addig nem lehet kibírni amíg kettesben (vagy elenyésző számú ember között) maradnak 😑
2016. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De észre veszik csak azt hiszik, hogy valaki kíváncsi rájuk.

Nem tudom elhinni, hogy nem bírják ki, hogy ne nyeljék le egymást.

Gusztustalannak tartom.

2016. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy észreveszik. Ezért csinálják mert ez izgi
2016. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

En is gyulolom. De amikor volt baratnom mi is ezt csinaltuk. Azota megint gyulolom.


Konkluzio: amikor benne vagy, pont leszarod, mit gondolnak masok.

2016. dec. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Amikor te csinálod élvezed, mikor kívülálló vagy, hányni tudnál tőle. Ezzel mindenki így van!:D
2016. dec. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Én szeretek látni olyan embereket, akik szeretik egymást, legyenek akár családtagok, párok, legjobb barátok. Engem nem zavar. :)

Egy eset volt, amikor alig bírtam: vonaton ültem egy nehéz nap után, és hátul monoton cuppogó puszikat adtak egymásnak. Hát az őrületbe kergettek... :D Abban az esetben per pillanat nem az jött le, hogy ők mennyire szerethetik egymást. Szóval látni szeretem, de a hangokat nem mindig bírom.

2016. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

én is utálom, de csak azért mert irigy vagyok, és engem senki se fog csókolgatni mert ronda és még mentális beteg is vagyok :D :d de igen, legszívesebben leütném őket :D hehe


18/L

2016. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
engem egyáltalán nem zavar sőt észrevétlenül meg is szoktam nézni őket (talán tanulok tőlük) és irigy sem voltam rájuk noha már szinte szenvedni kezdek attól hogy nem találok senkit de mindig úgy gondolom hogy milyen jó nekik.
2016. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!