Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek, felejtsem el és inkább várjak egy hozzám illő férfira?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy "rossz" fiúba aki iszik minden nap, cigizik,bulizik, csúnyán beszél és falja a nőket, de okos ,kedves ,vicces és nagyon de nagyon helyes. Én nyugisabb vagyok és eddig nem is tetszettek az ilyen agresszív alakok, de valahogy ahogy megismertem őt, minden tetszik benne. A szüleim, barátnőim szerint nem illik hozzám, azzal magyarázva hogy hozzám egy érző lélek való. Azt vettem észre amióta vele barátkozom kezdek megválltozni testileg lelkileg , én is kezdek rá szokni az ivásra pedig sosem ittam.
2016. dec. 18. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hat ha negativ hatassal van rad akkor mégis minek foglalkozol vele? a kapcsolat lényege hogy jó hatással legyetek a másikra nem az hogy belevigyétek a másikat a szarba...felejtsd el a tagot sok okos és vicces fiu van még aki normális is
2016. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek 1-sel. Ez már romboló hatás alkoholista is lehetsz. Vagy ki tudja még mire venne rá. Ne a szívedre halgass. A józan észre.
2016. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategóriákban te fiúkra vágyjál, ne férfiakra........ de amúgy IGEN!

De az ilyen ember nem okos. Hiába írtad, az ilyen sík hülye. Nem az az okos (intelligens?) ember, aki jó tanuló.....

2016. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy korkülönbséget dobhatnál :) Szerintem sok csalódást fog okozni neked ez a fiú, de nem feltétlen rossz kitapasztalni az élet "sötétebb" oldalát,azonban ne hagyd hogy ez magával rántson.
2016. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen lanyok miatt mint te nekem,normalis fiunak nincs baratnom. Mindannyian a 0 agressziv balhezos fiukra vagytok raallva. HAHO A RENDES SRACOK ERRE VANNAK
2016. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszokat ! Ő még fiatalabb is nálam ,most lett 20 , én 21 vagyok
2016. dec. 18. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"iszik minden nap, cigizik,bulizik, csúnyán beszél és falja a nőket"

Tehát semmi jó. Miért kell ez neked? Teljesen egyetértek az elsővel, hát te magad írtad le hogy belevisz a rosszba. A saját érdekedben hanyagold a srácot.

2016. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légyszives felejtsd el! A barátnőmnek is egy ilyen fiú tetszett. Szerencsére megismert engem, én nem vagyok verekedős, nem iszok, és nagyon jól elvagyunk ketten. Telefonon több órát is képesek vagyunk beszélni pedig mindketten egy kicsit zárkózottak vagyunk másokkal.
2016. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aranyom en is dohanyzom, inni is szoktam, na persze nem minden nap hanem ha elmegyek bulizni, de ez a gyerek nem rossz fiu hanem egy zullott, celtalan, eretlen gyerek, ferfi meg foleg nem :D bar neked sincs tobb eszed, ha ennyi idosen komolyan nem tudnad mi lenne a helyes, de aztan ne gyere ide sirni, hogy miert nincs normalis srac. Joisten gyere le...
2016. dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!