Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a változatosság fontos az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a változatosság fontos az életben, mi értelme a párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
De komolyan, ez olyan hülyeség, egy idő múlva MINDEN unalmas lesz... Van barátnőm, szeretem is, de már nem is kívánom a testi együttlétet, mert unalmas ... De őt szeretem meg minden, de ha vele kellene mindig kexelni akkor inkább nem csinálnám többet, vagy nagyon elvétve. Mi értelme az egésznek akkor? De légyszi ne jöjjetek itt az álszent hülyeségekkel, hogy "ha valakit szeretsz akkor nem gondolkozol ilyeneken" stb... mert ez hülyeség, esetleg a nők így gondolják, de egy férfit nem lehet megkötözni
2016. dec. 19. 03:03
 1/4 anonim válasza:
Nő vagyok, elfogadom azt, amit gondolsz, hisz semmi sem tart örökké. Azt szeretnéd mondani, hogy szereted, bírod a párod, de nem élvezed vele a szexet, és hogy egy idő után senkivel sem? Hülyén hangozhat, de nem is rág néztem egy sorozatot (igaz, abban melegek voltak...xd) és a főszereplő volt az úgymond "alfahím" tökéletes munka, test stb... Ő nem tagadta, hogy minden este mást tol. Mikor viszont idősebb lett, 31-32 éves, megtartotta a fiatalabb párját (közben voltak bajok, ide-oda csalások...) és elkezdett vágyakozni a natúr összebújásra, nem kívánt mást. És a fiatalabb unta meg... Mennyi idős vagy? Nem lehet, hogy korán határoztad el magad?
2016. dec. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
rég*
2016. dec. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes amit mondsz, elgondolkoztatott egy kicsit. Valahol igazad van, bár az indokot nem igazán értem. Ha unalmas a nemi életed miért nem dobod fel valamivel? Vagy elég ha csak a pároddal való éltre gondolsz. Nem mindegy, hogy őt unod vagy magát a monoton életet. Az egyiken tudnál változtatni.

Ha gonolod írj privátot és mondok ötleteket, mi mivel ütjük el párommal az időt.

2016. dec. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de nem is érdekel a szexualitás, mert más nőkkel is max pár alkalomig fantáziálok, aztán az is unalomba fulladna. Meg a szex nem is érdekel nagyon, sokkal fontosabb hogy élvezzem a társaságát akármilyen szituációban. Meg amúgy összeköltözni se szeretnék bármennyire is kedvelem / szeretem most, mert ki tudja akár 1 hónap múlva mi lesz, és a túl sok együttlét is csak felgyorsítja a dolgokat, szerintem.


Tudom, hogy ez nem egy stabil életfelfogás, de semmiben sem szeretem az állandó dolgokat, munkahelyet is gyakran váltok, munkakört is, meg úgy mindent az életben, mert az állandó dolgok nekem egy idő után unalmasak, de viszont a párkapcsolatban szerintem majdnem minden férfi átérzi ugyan ezt, csak ők esetleg beletörődnek, vagy nem tudom.


23/f

2016. dec. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!