Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van a szerelemnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a szerelemnek?

Figyelt kérdés
Persze nekem is eszembe jut,hogy milyen jó lenne ha lenne valakim,de ha tovább agyalok rajta,akkor rájövök,hogy semmi értelme se lenne ha lenne pasim.Miért csak én gondolkodok így? (Nem lelnèm benne örömömet,vagy nem is tudom)
2016. szept. 26. 07:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A fájdalom a lényege hisz akit nem kaphatsz meg az után csak úgyis fájdalom marad 80% csak szenvednek a szerelemtől.

Szoval nem vagy vele egyedül.

2016. szept. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2016. szept. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Shakespeare drámában láthatod: a hősöket villámcsapásként éri a szerelem - nem menekülhet előle senki. ÉS nagyobb nálunk - "beleestem" "elborít" kifejezések erre utalnak.

Jön - megnyílik a világ a végtelen felé a szerelmesnek szerelmén keresztül, a végtelenbe lát. Látó lesz ! és ugyanakkor elvakítja a szerelem - e vakság pedig az földhözragadt világra vonatkozik. Persze ilyen intenzitással csak nagyon rövid ideig lángol, nem bírná elviselni az ember - és leesik egy földies-gyakorlatias szintre, majd jó esetben átmegy egy lassan izzó tartós szeretetbe.

[link]

[link]

2016. szept. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
"nem menekülhet előle senki", csak van akitől konkrétan a szerelem menekül 😂😂
2016. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
persze, de a Szerelem utoléri és lesújt rá:D
2016. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

"Miért csak én gondolkodok így?"

Mert a legtöbb emberbe szorult némi pozitív életszemlélet, és nem csak a potenciális negatívumot látja még a legcsodálatosabb emberi érzésben is.

2016. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom egyszer voltam szerelmesszar volt kibirtam azota nem kivanom senkinek. Marmint a platoit. Nalam a szerelem egyenlo a gyengeseggel. Ertelme nincs de celja van. A cel pedig minnel tobb embert kinozhasson.
2016. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg probald ki mielott eldontod hogy jo-e vagy nem. Legalabb szexelsz egyet.
2016. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sok választ kaptam privátban,hogy boldogság miatt van a szerelem,meg ilyenek.Engem nem boldogít amíg suliba/dolgozni kell menni mindennap,addig nem èrnek semmit az ilyen apró ,,örömök".Ilyen szar élet mellett..
2016. szept. 26. 14:57
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Ember ! hát semmit nem fogtál a 3-ból? ez nem apró öröm!

sőt "szerelem, szerelem,átkozott gyötrelem" - ahogy a népdal mondja. Semmi köze az "apró örömökhöz" - és ahhoz sem hogy iskolába /munkahelyre kell járnod. Jön mint a villám és nincs választási lehetőséged. De nem is értheted, csak ha már elért egyszer téged is.

2016. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!