Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és szerelmes vagyok egy velem egy velem egyidős gyönyörű lányba?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamba járunk mindennap látjuk egymást és nagyon tetszik. Ha meglátom mindig a szemébe nézek és olyankor mintha ő ekkor pont lekapná rólam a szemét. Mit tegyek? Menjek oda Hozzá vagy írjak rá vagy mit tegyek?

Nagyon tetszik nekem és nem szeretném elszalasztani a lehetőséget.



2016. dec. 19. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Milyen jelei lehetnek ha Ő neki is tetszem?
2016. dec. 19. 15:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Írj rá elsőnek facebookon ha ott beszél veled akkor másnap az iskolába menj oda hozzá:D
2016. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És mit/miről beszéljek Vele? Hogy köszönjek Neki ?

Hogy tudok jó benyomást kelteni Benne?

2016. dec. 19. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Hívd el randizni, legyél kreatív pl.: korcsolya stb. itt a tél használd ki. De még karácsony elött. Én sem tudtam eldőnteni bejövök-e a lánynak de elhívtam és elutasított XD

Sok sikert! 14/F

2016. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos karácsony előtt nem hiszem, hogy elhívom mert elutazunk családdal de még szilveszter előtt megpróbálom elhívni moiba vagy valahova
2016. dec. 19. 16:02
 6/9 anonim válasza:

Lány vagyok, de remélem azért elolvasod a tanácsom. Én a mostani barátomra annak idején 4 hónapot vártam, de sikerült magamba bolondítanom a barátnőjéből, és azóta is együtt vagyunk, boldogságban. :) szerintem ha elsőre nem jön össze valami esetleg a lánnyal, akkor nehogy abbahagyd a próbálkozást. Várj egy kicsit, tapasztalat:) Ne nagyon mondd meg neki, hogy pontosan mit érzel. Finoman, kedveskedően közeledj hozzá. Próbálj meg vele sokat beszélgetni, de azért ne legyél nyomulós:D Mutasd meg, hogy miben vagy jó, mik az erősségeid. Hidd el, biztosan fel fogja kelteni az érdeklődését, ha egy nem túl nagyképű, sokszínű, jófej srác próbálkozik nála. Ezt minden lány értékeli, nekem elhiheted. Ja, és a lányok nem szeretik, ha semmibe veszik őket, tehát tényleg mutass érdeklődést felé, ne színleld h lesz@rod :Dd

Remélem összejön:)

2016. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a jókívánságokat. Nagyon remélem , hogy összejön!
2016. dec. 19. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os remek tanáccsal szolgált, hallgass rá. Nem szabad lerohanni a csajt. Sokkal jobb, ha nagyon kis lépésekben haladsz. Először elég, ha észrevesz, hogy észrevetted. Ez már elég arra, hogy este, lámpaoltás után az eszébe jussál, kicsit megmelegedjen a szíve tája, kicsit kiszínezze magában a valóságot. Aztán elég pár semmitmondó szót váltani, és hagyni, hogy ezek az esti ábrándozások megtegyék a magukét. Később egy érintés, esetleg egy apró gesztus, vagy ajándék. Jelzés, hogy gondolsz rá.
2016. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de szinte semmit nem tudsz róla, szerelmes nem lehetsz. Csak nagyon vonz. Lehet, hogy furán hangzik, de akár FB-n is bepróbálkozhatsz. Jobb, mint a semmi!!! Mit tudom én... Én azt csináltam, hogy ráírtam, h tud-e segíteni egy fakt feladatban (szétdícsérte a tanár, rengetegszer). Hát igen, a beszélgetés sikerességéről inkább nem írnék... DE! Engem sosem a kudarc tör le, hanem ha tudom, hogy valamire lehetőségem lett volna, próbálkozhattam volna, de nem tettem. A kudarc különösöbben nem érdekel, az csak tanít.. A siker nem tanít. Ha nem jön össze, nem jössz be neki, ne törjön le, majd lesz más. :)
2016. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!