Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan gyönyörű lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gyönyörű lány, akinek max. átlagos a pasija de nagyon szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Mi volt az, ami megfogott a pasidban? Mit gondolsz arról, hogy ha ránézel és tudod, hogy nem annyira szép mint amennyire te? És ha "betámadnak" nagyon helyes srácok, nem gondolkodsz el?

2016. nov. 18. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Sokan mondták,hogy kaphatnék sokkal jobbat is,de valamiért nekem csak ő kell... A gondolkodásmódja az életfelfogása ami olyan mint nekem. Külsőre pedig van a szemében valami rejtélyes mikor belenézek, s szép a szája,van kis pocakja
2016. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Én átlagos nő vagyok, de azért hozzászólnék a témához :D

Nagyon igaz az a mondás, hogy a szerelem vak - nyilván mindenkinek kell egy alap testi vonzalom, de a testi hiányosságokat kisugárzással, megnyerő személyiséggel el lehet feledtetni. Sajnos azt kell mondjam, ha őszinte akarok lenni, hogy nyilván van egy határ, aki bűnronda, abba nehezen szeret bele az ember. De egy közel átlagos srácba simán bele tud szeretni bárki, ha szerethető a személyisége.

Amelyik csaj meg otthagyja a srácot egy helyesebb pasi miatt, az igazából nem is volt szerelmes.

2016. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Van.Filmekben,könyvekben meg a gyakorin.
2016. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
S ha már nem lesz gyönyörű, akkor le lesz cserélve? Micsoda 21. századi romantika :D :D
2016. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A testi vonzalom alapvető kelléke egy harmonikus párkapcsolatnak, ez tagadhatatlan. Mégis látni néha nagyon szép nőket béna pasikkal.
2016. nov. 18. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
A testi vonzalom a nőknek is elengedhetetlen a pasi felé, és egy csúnya pasihoz nem fog vonzódni senki. A kommented második részére válaszolva pedig : PÉNZ.
2016. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Gyönyörű??? Hát nem vagyok modell, de szép lánynak mondtak mindig is, udvaroltak az adott közösség menő pasijai is. A párom pedig egy sosem túl népszerű, csendesebb, alacsony,(én is alacsony vagyok, nálam picit nagyobb) nekem helyes arcú, nem lányok kedvence férfi lett. Hogy miért? Mikor az első randink volt, akkor egy olyan élményem volt vele (amúgy MC Donald's-ba vitt, semmi extra, kávéztunk) mintha együtt nőttünk volna fel, mintha mindig is ismertem volna. A szeme pedig gyönyörű! Azt ott azonnal észrevettem, és elvesztem bennük.Annyira komfortosan éreztem magam vele, nem kellett cseppet sem megjátszanom magam, kedves volt, kb. mint apukám-anyukám, de persze láttam, hogy nagyon szépnek lát, meg oda van értem. Jó volt és kész. Már 8 éve, hogy együtt vagyunk, és mai napig nagyon-nagyon jó az a fajta melegség, ami az otthonunkban van, az az igazi komfortos otthon-érzés, ez volt az, amit már az első randin éreztem nála. (Nem volt gazdag, sőt, én tök jól kerestem akkor, nulla hitelem volt, ő meg épp 3 hónapig munkanélküli volt és egy deviza autóhitel tulajdonosa.) Támogattam mindig, hittem benne, ma már vezető a munkahelyén, egészen szép jövedelemmel, és a hiteltől is megmenekültünk!
2016. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a barátom elmondása szerint is sokkal jobbat is kaphatnék. De őt szeretem, a külső annyira nem érdekel.

Eleinte barátok voltunk, egyikünk se érzett többet. Én nagyon megkedveltem a személyiségét. Tipikus őrült, kalandra kész, kreatív ember csodás humorral. Aztán azok alapján amiket mesélt Rájöttem, hogy mekkora a szíve és a szeretteit bármi áron megvédené, nem csak a szája nagy. Én is bízhattam benne, segített ha kellett és ez máig így van. Külsőre teljesen átlagos. Magas, nagyon vékony, arcra sem tipikusan helyes. De ha ránézek őt látom érted. Nem kell azon gondolkodni hogy ó nagyobb az orra mint kéne. A testi vonzalom nálam száz százalékos. Sőt, azt kel hogy mondjam ő volt az első akire igazán vágytam.

Jó amúgy gyönyörű én se vagyok, elég egoista lenne oda sorolni magam. :D De átlagosnál bőven jobb.

2016. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!