Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legszi segítesetek hogy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legszi segítesetek hogy, hogy kell, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van hogy a barátommal tervezzük hogy lefekszünk...

Mindketten szüzek vagyunk

És a való életben hogy van?

Hogy történik?

Veletek hogy volt?

Milyen volt az elsö?

More lehet számítani?

Stb....

Elöre is köszönöm!:)



2016. dec. 20. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Hogy erted azt hogy, hogy történik?
2016. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mire számíthatok
2016. dec. 20. 21:43
 3/9 October15 ***** válasza:
14%

Először is elmúlsz 16 éves és utána beszélhetünk róla addig pedig egy tanács: Azt már biztos tudod, hogy:

-Minden sörnyitó.

-Amiből levest lehet főzni abból pálinkát is.


Itt egy új infó: Minden vibrátor ha elég bátor vagy hozzá. :D


24F

2016. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok:))
2016. dec. 20. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ohm a fiú bedugja a...
2016. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
35%

17 évesen ennyit voltál képes összehozni?:D Csak nem fodrásznak tanulsz? XD

De most komolyan mégis mire vagy kíváncsi mert nem igazán derül ki.


Szerintem játszatok egy játékot: elővesztek pár emelt szintű matek érettségi feladatsort és annyi ruhadarabot vesztek le amennyit megtudtok oldani az UTOLSÓ 3 feladatból. Felöltözve szexelni nem ér! :D

2016. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Retar..dált kommentelők, nem tudnak értelmesen válaszolni :) Ne foglalkozz velük, csak azt nem értem az ilyeneknek miért van 75%-os arányuk. Nekem az első úgy volt ,hogy párom hozzám bújt elkezdtük csókolgatni egymást majd nyakától lefelé haladtam és ,hogy be legyen nedvesedve ezért előbb alul kényeztettem a számmal és a kezemmel. Ez azért is jó, mert akkor nem fog annyira fájni a barátod behatolása. Jobb ha minél tovább húzzátok az előjátékot. Majd barátnőmmel belecsaptunk a "lecsóba" és misszionárius, majd gőzöm sincs milyen pózokba szexeltünk egy nagyot. A lényeg ,hogy be legyél nedvesedve eléggé vagy különben nem nagy élvezet lesz. A gátlásaid vetkőztesd le :
2016. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld barátodat oda vezetni ahol neked jó és igenis jelezd neki. Nem kell a színház mert az csak a kapcsolatotokra és a szexre fog rámenni
2016. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írsz az egészről, nekem nagyon úgy tűnik, hogy baromira nem vagy rá még kész (hogy erősebben fogalmazzak, érett). Azt is tudom viszont, hogy az ilyen szöveg nem fog mérlegelésre késztetni téged, ezért csak annyit mondok, hogy terhességre, majd 9 hónap múlva gyerekre számíthatsz, és arra, hogy a srác lelép, és magadra hagy a gonddal.


Ezért javaslom, ha már mindenképpen viszket, akkor gumival védekezzetek, szerintem a tablettával se tudnál bánni.


És én nem rögtön a "dugás"-ra törekednék a helyetekben: sok apró simogatással, csókok... akár hónapokon át is, ruhán keresztül is segít abban, hogy megismerjétek egymást és magatokat. Akkor már tudni fogjátok, hogy mire számítsatok, és kész is leszel rá. Védekezni azonban akkor is kell, és a megszakítás, meg csak "egy pillanatra" egyáltalán nem biztonságos módszer.

2017. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!