Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Bevezetésként muszáj leírnom, hogy pár éve a régi sulimban megismerkedtem egy lánnyal. Nem sikerült össze jönnöm vele, pedig nagyon szerelmes voltam belé. Megfogott a belső meg a külső tulajdonsága. Azóta is őt keresem minden lányban. Elég sok lányra gondoltam azt, hogy talán olyan de csak hirtelen fellángolás volt, csak egy gondolat ami 1-2 napig tartott.


Nemrég volt egy rendezvény a volt sulimba. Elmentem szétnézni úgy se voltam ott már 2 éve. Hát régi arcokat nem is nagyon láttam. Aztán volt egy lány, neki az osztálya rendezte a műsort. Aranyosan nézett ki vagyis néz ki. Szimpatikus, kedves arca van (szinte ugyan olyan volt mint az a régi lány akiről fentebb írtam). Sajnos nem beszélgettem vele. A nevét sikerült úgymond "kinyomoznom" hála annak, hogy a suli még régebben rakott ki róla egy képet.

Kérdésem az, hogy ti mit tennétek?

Ez is csak agy hirtelen pár napos fellángolás lenne?

Egyetlen megoldás az lenne ha facebook-on bejelölném. De hát az nem ciki? Meg hát azt se tudja ki vagyok, nem is emlékszik rám. És ha rám ír, hogy "Szia ismerjük egymást?" vagy "Miért jelöltél be?"

Akkor írjam azt, hogy nagyon aranyosnak néztél ki a rendezvényen és gondoltam bejelöllek?


Szóval nem tudom mit tegyek? Inkább hagynom kellene mivel úgy se találkozunk többet (max mondom úgy hogy ha elkezdek vele beszélgetni és talán kialakul vmi)?

Csak egy fellángolás lett volna, mert azon a rendezvényen csak rá figyeltem?


Tudom, hogy nekem kell meghoznom a döntést, hogy hagyom vagy lesz ami lesz.. de már annyiszor hittem azt, hogy meg van az igazi és mindig csalódás ért. Talán még nem jött el az idő, nem állok még készen még nem találtam meg még várnom kell az igazira.


Szerintetek? Esetleg van olyan akinek hasonló tapasztalata van? Hogyan cselekedett?


(lehordó, trágár válaszokkal kíméljetek. Köszönöm)


2016. dec. 21. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan bejelölheted és ráírhatsz, hogy szimpatikusnak találod. A lányok többsége ezt nem veszi tolakodásnak, valahol mélyen ez egy elismerés. :)

A barátnőm is így jött össze a volt barátjával.

2016. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!