Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen? Fiúk ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Fiúk ti mit csinálnátok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy srác (15). Talán egy kicsit szeretet hiányos. Sajnos nem egyszer észrevettem, hogy rosszul kezeli, ha elkezdik mondani róla, hogy milyen. A suliból tegnap egy vele egy idős srác ráírt és elkezdte szidni... Ma odament ahhoz a sráchoz és a suli közepén le akartak állni verekedni. Szerencsére ott volt egy haverja aki megállította mindkettőjüket (mondta nekik a focipályán rendezzék le, ott legalább nem látja senki-->de az nekik nem jó)... De még utána is direkt idegesítették a másikat. És mindkettő megakarja mutatni mindenkinek hogy ő a jobb/ erősebb/ keményebb.

Próbálták a haverjai is megmondani neki, hogy ne csináljon a másikkal semmit, baja lenne belőle. Sajnos nem hallgatott rájuk. Szóltak nekem, mert én nagyon régóta ismerem és nekem hátha hinni fog. Mikor beszéltem vele úgy tűnt érti és el is gondolkozott rajta...

Én 15/L és köszi ha elolvastad



2016. okt. 4. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
jól állkapcson rúgnám a másik srácot.. De úgy, hogy ott is maradjon ám.
2016. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat figyelj en is eleg agressziv termeszetu vagyok a kotekedokkel de engem is le tudott allitani hogy ne verekedjek mert fontos szemely szamomra. :)

Ennyi az alapja arra hallgatni fog aki szamara fontos ;)

17/f

2016. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt már 14 rávenném, hogy megüssön de úgy rendesen és feljelenteném könnyű testi sértésért és minimum fél évre le van róla a gond, nem szeretem az agressziót, de azt se ha basztatnak, viszont aki hülye az is marad :-)
2016. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdésed?
2016. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a kalapács az egyetlen szerszámod, mindent szögnek nézel.


Ha nincsenek eszközei a kommunikációra és a probléma kezelésére, akkor marad a primitív agresszív verekedés. Ráadásul lehet ezt is tanulta. Ha otthon is ezeket a megoldásokat használják, ezt viszi tovább. Ez is lehetőség.


Néha van olyan primitív környezet, ahol az ilyen szintű agresszió megoldás. De egy iskola inkább tartozik az intelligens környezetbe, ahol ez deviáns viselkedésnek minősül.


Jó lenne, ha valakivel tudna erről beszélni. Lehetnek ezek tudat alatti segítség hívások is.

2016. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A srác értelmes és normális, csak kicsit önfejű, nincsen vele ezen kívül semmi gond.

A kérdés ha nem kivehető az lenne: hogy ti mit tennétek a srác helyében. Meg hallgatnátok-e másra ilyenkor.

2016. okt. 4. 17:31
 7/9 A kérdező kommentje:
A srác aki elkezdte csesztetni, hogy milyen ő jött a verekedéses ötlettel... És egyik se akar gyengének látszani ezért bele is mennének.
2016. okt. 4. 17:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a srác helyében kiállnék a kötekedő sráccal, de megvárnám, míg ő próbál megütni. Ha ezt megtette, akkor jogos önvédelem keretében rendezném a helyzetet.
2016. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül csak hatott rá a beszélgetés, és ráírt a másikra, hogy volt ami volt őt már nem érdekli és nem foglalkozik vele többet. A másik is lehiggadt most úgy néz ki ezek után.
2016. okt. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!