Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17/F vagyok, és az ismerosom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kristof1129 kérdése:

17/F vagyok, és az ismerosom is szinten 17/F. Hogyan tudnek kozelebb kerulni hozza?

Figyelt kérdés
Nem nagyon akar magarol beszelni, de mar regebb ota ismerosok vagyunk fbn, de tegnap mondtam el neki hogy bejon nekem. Szeretnem ot kozelebbrol megismerni de nagyon fontos lenne szamomra. Hasonlo mint en, hogy sokszor rossz kedvunk van vagy szomoruak vagyunk, de azt mondja magarol hogy nem szeret beszelni, mert rossz ember..:(

2016. dec. 21. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Èn szivesen ismerkednék velem hasonlo koru fiukkal

Én: 16

2016. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most az en helyzetenben kellene segitseg:(
2016. dec. 21. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Őőőő....

Tehát melegek vagytok? A másik fél is tuti, hogy meleg?

100%-ra tudod róla?

2016. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat regota ismerosom, tegnap heccbol snapen kuldtunk egymasnak agyban fekvo kepet... csak o azt allitja magarol hogy lelkileg o rossz de nem tudom miaz, es nem nagyon akar rola beszelni.. de en jobban megakarom ot ismerni csak kicsit "makacs" es mintha keretne magat de azt sem tudom hogy bejovok e neki de nem is akarom elbaszni ezt az egeszet
2016. dec. 21. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Kristof te vagy az???!😯😯😦😨
2016. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: név alapján, igen, egyértelműen ő az 😂😂😂🤗🤗🤗
2016. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem ismerem a kérdező vezetéknevét is.
2016. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne már, hogy 17 évesen már ratyi vagy? Szegény szüleid, gyereket akartak, azt te jöttél.
2016. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!