Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meglehet csókolni egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet csókolni egy olyan tanárt aki nem érez irántad semmit de kedvel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néha fura jeleket ad nekem az egyik tanárom... Nekem nagyon bejön és ezt ő is látja... Nincsen senkije... Viszonylag sokat beszélgetünk mint barátok... Szerintetek mit szólna hozzá ha megcsókolnám? Múltkor megengedte hogy megöleljem...

2016. dec. 23. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az iskolában, ahol bárki megláthatja, tuti nem, mert akkor elkezdődnek a legundorítóbb pletykák rólatok, és igen kínos helyzetben lesztek mind a ketten -- de főleg ő.
2016. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Veszélyezteted az állását (ha meglátják veled kirúghatják), a karrierjét (miután elterjedt, hogy kikezdett egy diákkal, sehova sem veszik fel) és a szaadságát (a tanár-diák kapcsolat törvényellenes, bizonyos szinten bűntetendő, ha jól tudom).
2016. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a diák nagykorú, akkor nem törvényellenes. Viszont felvet egy csomó erkölcsi problémát:

- A tanár objektív és szakmailag korrekt lesz a diákkal szemben, mondjuk vizsgáztatáskor? Vagy hogyan hat ez ki a többiek elbírálására?

- A diák nem eleve érdekből közeledett? Milyen képet alakít ezzel magáról a diáktársai előtt?

- A tanár milyen motívációval fogadta el a közeledést? Kihasználja a hatalmát?

stb... csak a legnyilvánvalóbbak közül válogatva...


ELVILEG, mondom ELVILEG lehet mindkettőnek tisztességes a szándéka, és ELVILEG, mondom ELVILEG ezen az alapon közeledhetnének is, például ha már az első perctől fogva meg tudják oldani, hogy mindezt teljes mértékben az iskolán kívül hagyják, ÉS a többiek előtt titokban is.


Gyakorlatilag persze nem biztos hogy megéri az egész macerát, meg titkolódzást....

2016. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

9-es lány vagyok...

A tanárom mondta is hogy kedvel de nem hinném hogy akarna tőlem valamit... Főleg ha tetszik neki valaki de semmi nincs köztük... Szoktunk beszélgetni az ő életéről és az én életemről... Volt mikor megkérdezte hogy mit is képzeltem el kettőnkről... (semmit nem képzeltem el bele sem gondoltam ebbe...) Meg mondtam hogy amikor még a barátommal voltam együtt akkor megcsókoltam és a tanáromra gondoltam... Aztán mikor az akkoriban volt baráto mmrgcsókolt eltaszítottam magamtól... Utána sírtam... Aztán mondta a tanárom hogy megcsókolni nem csókolhat meg... (Ezt négyszem közt beszéltük a suliban...

2016. dec. 23. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős a tanárod?
2016. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
38 lesz idén
2016. dec. 23. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a tanár- diák kapcsolatot, mert ha kitudodna akkor lehet, hogy törvényszéki ügy lenne belőle, de biztos, hogy cikiznének.

18/L

2016. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!