Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthetett ha részegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetett ha részegen meg akart csókolni?

Figyelt kérdés

Múlt hét pénteken néhány ismerősömmel voltunk a városban,szülinapozás alkalmából ittunk egy picit.(semmi durva részegség,csak ilyen vicces-félrebeszélések,mindenkit szeretek,stb.)

Volt ott egy srác,akivel ott ismertük meg egymást.

Nem sokat beszélgettünk még,de amikor épp én beszéltem,érdeklődve figyelt.

Valamint részegen arrébb hívott "4 szemközt" beszélni,és kérdezett a volt barátomról,s miközben válaszoltam,elkezdett "hajolni" egy csókra.

Nem akartam hogy neki vagy nekem is kényelmetlen legyen,ezért nem csókolt meg és mondta hogy rendben,rendben,csak ölelés.

Nem akarom naivan beleélni magam,de nagyon szimpatikus nekem,és nem tudom,ez esetleg jelenthetett-e valamit,vagy csak a volt barátnőjét "kereste" bennem(már szakítottak egy ideje,mondták is hogy már nem érez semmit iránta,de mégis),illetve nem volt semmi extra ez?



2016. szept. 29. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak egy egyszerű kavarás volt nála. Részeg tettekből nem igazán szabad nagy dolgokra következtetni.

Onnan fogod tudni, hogy mennyire gondolta ezt komolyan, hogy keres-e téged ezek után.

2016. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,ez is benne van.

Nem hiszem hogy rémlik neki,hogy meg akart csókolni.

Holnap megint összejövünk így kisebb társaságban és ott lesz ő is,majd hátha.

Köszönöm a választ!:)

2016. szept. 29. 21:47
 3/5 anonim válasza:
Na, mi lett? (:
2016. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk,meg elmentünk egy szülinapi bulira,de nem volt semmi különösebb haha.:D Egy-egy baráti ölelés,de őszintén,nekem ez is teljesen jó,ha legalább csak összehaverkodunk.:)

Lényeg hogy jól éreztük magunkat

2016. okt. 3. 18:57
 5/5 anonim válasza:
Akkor jó :)
2016. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!