Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés

Olyan, aki inkább határozott, vagy akivel lehet hülyéskedni? És ha választhatnátok, akkor "jó" (csendes, visszafogott, szorgalmas stb) vagy "rossz" (nagyszájú, minden hülyeségben benne van, akaratos stb)

Köszönöm a válaszokat:) 15/L

(A trollok hanyagoljanak:D)



2016. dec. 27. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a "jó" csajok.Mindig ilyen barátnőim voltak, csak előnyei vannak.


24/F

2016. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez hülye megfogalmazás.

Határozott vagyok, de imádok hülyéskedni is.:) Szeretem élni az életet, néha veszélyesen, néha nyugodtan,szorgalmasan tanulok.szóval, megannyi személyiség van, nem kell általánosítani.

2016. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2016. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem:)

csak azért kérdezem, mert én így pont a kettő között állok.. tudok hülyéskedni, de komolyan beszélni is. Szorgalmasan tanulok, meg minden, viszont néha nagy a szám:DD Csak attól tarok, hogy 100 macskával fogok élni életem végéig:(

2016. dec. 27. 10:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

100 macska :/ háát én kutyapárti vagyok, de a macska sem borzasztó, de nem szeretem őket, mivel nem lehet annyit játszani velük mint a kutyákkal.

Konkrétumot nem tudok írni, mert mindkét fajtából tetszhet lány, nem ezen múlik :D

17f

2016. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tőlem lehet 100 kutya is:DD
2016. dec. 27. 11:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb a beszedesebbek, magabiztosabbak.

Fontos, hogy legyen onbizalma.

Fontos, hogy benne legyen a hulyesegekben.

Fontos, hogy komolyan is lehessen vele beszelgetni.

Fontos, hogy legyen figyelmes, torodo, gondoskodo.

Ja es ne legyen csondes, mert azt utalom, ha harapofogoval kell mindent kihuzni belole.

Ja es elony, ha tul oszinte.

2016. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Leírtál majdnem teljesen engem:))
2016. dec. 27. 11:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Áhh #7 nem előny a túl nagy őszinteség. Rengeteg ember azért utál, meg sokakat így bántok meg - akaratomon kívül.

Bár sokan hozzám jönnek véleményt kérni, ha fontos nekik a dolog...

2016. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Viszont en ilyen vagyok. Ilyennek kell elfogadni.

Amugy velem is tok ugyanez van.

Sokan nem is birnak a tulzott oszintesegem miatt. Csak az nem esik le nekik, hogy nem rosszindulatbol, hanem csak epito jellegkent mondom.

2016. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!