Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Én vagyok a rossz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel október óta vagyunk együtt. Nagyon szeretem, ezért elmeséltem neki sztorikat a kamasz koromról,amiken kiakadt.(nem megcsalás meg ilyenek.. sokat ittam,meg volt régen egy barátnőm akivel sokat vitáztunk a csaj nekemjött párszor es a végén ezt megelégeltem és felpofoztam .Az utána lévő barátnőm is elég agresszív volt,de őt nem bántottam,mivel elhatároztam,hogy én nem leszek nőverő) Amikor ezeket megtudta (nem egy időben) és kb 3x szakított velem minden történet után de mindig visszafogadtam,mert szeretem. :( Ő a fejemhez vágta,hogy egy verekedős, szemét ge.i vagyok,nekilökött a pultnak, lelökött az ágyról,ordibált velem stb. Én semmitse tettem,de kicsúszott a számon az a mondat hogy "mostmár az isten b.sszon meg ". Sok haverom volt annó egymás közt így beszéltünk,de én nem gondoltam ezt komolyan.. Azóta is sokat bánt,sérteget,de sokszor pedig tök aranyos. Hozzáteszem már egy rossz szót nem mondok neki.Megérdemlem ezt? 20 fiú vagyok, barátnőm 18lány
2016. dec. 27. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy a nem normális lányokat fogod ki.

Te őszinte voltál hozzá, ő meg nem értékeli, ezek után érdemes lenne elgondolkoznod, hogy megérdemel-e téged...

/L

2016. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem! Egyátalán nem érdemled meg!!! A barátnőd egy hülye p.icsa. Bocs hogy ezt mondom de ez az igazság. Szakítanod kell vele. Még akkor is ha sz fáj
2016. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem erdemled meg, hogy igy banjon veled. A barátnőd es hulye liba. Ne foglalkozz vele, mert te arról MÁR nem tehetsz, hogy régen ki voltal. A lényeg, hogy MOST ki vagy. Ha nem tetszik neki, aki vagy, hadd szakítson! Aztán majd magára vessen, mikor mar te is észbe kapsz, hogy a csaj egy szemétláda es TE fogsz szakítani, nem pedig ő.
2016. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!