Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki vagy csak szimplán kedves velem?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy srácot,aki már az elején azt mondta nekem hogy cuki és aranyos vagyok. Pár napra rá facebookon is elkezdtünk beszélgetni és elkezdett bókolni és cuki dolgokat írogatni(ha kell példa írok). Másnap megkérdeztem tőle,hogy miért ilyen cuki velem,és azt írta,hogy nem tudom.ilyen vagyok alapból. De ez nem igaz. Tudom hogy köcsögösködni szokott,de velem mégse köcsög. Szerintetek?

2016. dec. 27. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, írj példákat és kort is!Ennyiből még nem nagyon lehet semmi konkrétat kihozni.
2016. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Írtam hogy írjon cuki dolgokat,leírta a nevem.

Megkérdezte hogy mit kap tőlem karácsonyra,megkérdeztem mit szeretne és azt írta h:téged?!

Ő 16/F én 13/L

2016. dec. 27. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy bejössz neki.Beszélgess vele!Találkozgassatok, de légy óvatos is!Sok sikert! :)

Ha gondolod, írj!

2016. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben

Akkor írok :D

Mert még vannak olyan dolgok amiket írt:)

2016. dec. 27. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, legalább is magam példájából kiindulva én akkor írkálnék ilyeneket. Ha írsz pár példát privátba megpróbálok segíteni.

17F

2016. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!