Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bóknak számít, ha egy fiú azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bóknak számít, ha egy fiú azt mondja, hogy mosolygós vagyok? Utalhat arra, hogy tetszem neki, vagy szimplán kedvesség? 17/L

Figyelt kérdés
Egy táborban vagyunk 2 napja és nekem nagyon tetszik, de nem tudom hányadán állunk.:( Ez bíztató lehet?
2016. jún. 28. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

HAJRA! HAJRÁ! HAJRÁ!!! Ez biztató :3

van rá esély, de miért nem deríted ki?? :D Sokat van veled? Sokat beszéltek?? :D

2016. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találkozunk olyan sokat, mert a tábor egy, vagyis a hely, ahol vagyunk, de nem azonos a csoport.:(

És nem szeretnék beégni, mert nem tudom, ennyiből lehet-e egyáltalán valamire következtetni.

2016. jún. 28. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan lesznek olyan programok, ahol az összes táborlakó jelen lesz, akkor próbálj minél többet a közelében lenni, picit flörtölni vele, és ha úgy adódik, akkor valószínűleg lépni fog. Ha mégsem, vagy nincs túl sok lehetőségetek a kommunikációra, akkor írd le egy kis darab papírra a neved, valamilyen elérhetőséged, meg azt, hogy szimpatikus volt neked, és szívesen megismernéd őt alaposabban, és add oda neki. Vesztenivalód nincs, ha az alapvető szimpátia megvan, és a srác is normális, akkor beégni nem fogsz, legfeljebb nemet mond, és kész.
2016. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!