Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak ha szeretem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ha szeretem, de nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Üdv!lenne egy úgymond olyan problémám. Hogy kevesebb mint 1 hónapja megismertem egy lányt,elöször meg a kezdetkor szinte minden nap beszelgettünk.én írtam rá mindig.s kb 3 napja egyre kevesebbet beszelunk.vagyis az hogy en irok neki mindig,csak ő nem válaszol rá.ezesetleg lehet az ünnepek miatt is? Vagy csak szimplán megunt? Multkorában megkérdeztem tőle,hogy osszetudnank hozni egy "randit". Azt is megkerdeztem hogy akarja e . Azt valaszolta ra hogy ő is akarja igen. Meg szimpatikus vagyok a számára. Vannak kozos dolgok bennunk.lehet,hogy megunt? De az a fura.. hogy vissza kérdez mindig. Ez szerintem a mai lanyoknal mar elhagyott stílus... kb 2 orankent feljon.. elérhető de nem olvassa el amit irok.miért lehet szerintetek? 17/F

#nem ír vissza.
2016. dec. 28. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Felejtős a lány. Ne is írj neki, keress mást. Ha akarna valamit, akkor válaszolna. Sajnos ilyenek a lányok, nem mondják, hogy bocsi, de nem vagy színpatikus, mert hát hogy nézne már az ki, de közben leginkább azt szeretné, ha hirtelen levegővé válnál és soha nem keresnéd.

Szóval hagyd, ne is nézegesd, mert csak síkideg leszel. Tapasztalat.

2016. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertelek. Azthallotam hatarozottan kell fellepni. Ugy is tettem megkerdeztem tole itt jo ekkor s ekkor. Erted. De "vicces "figura vagyok. Tetszik neki. Kepeket is kuldott. De akkor minek????????
2016. dec. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!