Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri foglalkozni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Van egy srac,aki nagyon tetszik.Meg nem talalkoztunk,mert tegnap lemondta,allitolag mert a mamajanak kellett segítenie,de a baratnomnek azt irta hogy hosszu.Amikor en kerdeztem,elegge terelte a temat,szoval ezert is kételkedem igazabol,aztan megkerdeztem hogy miert nem válaszol ra,es ezt mondta.Valamelyik nap smarolt a volt baratnojevel,de azt mondta,semmit nem erez mar iranta,csak jolesett.es hogy ez mennyire vitte le nalam az eselyet.Aztan azt mondta,hogy igazabol neki en tetszek nagyon.Eloszor ezt csak a baratnomnek mondta,es aztan azt is hozzátette hogy "pont olyan korban vagyok,hogy lefekudhetnek vele",pedig meg csak 14 vagyok. O 16.A baratnom kerdezte tole,hogy csak arra megy? Amire o azt válaszolta,hogy nem,nem ez a legfőbb celpontja.

Naigen,viszont egyaltalan nem ir.Ha en nem irok neki,nem beszelunk szerintem.

Mit tehetnek/tegyek?:/ a helyzet az,hogy nagyon tetszik a srac.



2016. dec. 28. 21:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Egyaltalan nem eri meg,felejtsd el ezt a sracot
2016. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Let him he's an asshole

Find a normal guy nigga

2016. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Édes jó Istenem. Most kivételesen igazat adok a fiúknak. Mindig a bugyutákba esünk bele,akiknek csak egy numera kell ,aztán meg választ másik lányt.

Te komolyan elhitted h azért smacizott mert jólesett,de igazából te tetszel neki. Nem sértésből írtam,de ha tényleg bejönnél neki csak te veled törődne. Nem mással cserélne nyálmintát. Úgyh ha egy normális pasit akarsz aki törődik veled és megért,akkor vársz még, ha meg egy köre akarsz menni,a sráccal egy gyors numerának akkor meg hajráá. Ezt már te döntöd el.

2016. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
S akkor még csodálkozol, majd, hogy milyen bunkók a fiúk... Ha olyan fiúra vágysz aki kedves, normális, blablabla, akkor elkerülöd az ilyeneket. Ezek csak egyet akarnak tőled, a többi csak mese. A normális fiúkat meg meg kell találni. Egy kis tanács, ha később nem akarsz egy tiniribivé válni hagyod a francba és törődsz a magad dolgával, tanulsz, meg ilyenek.. A többi meg ráér, nem kell erőltetni. 16/F
2016. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd lapátra csak szexet akar!
2016. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"pont olyan korban vagyok,hogy lefekudhetnek vele"=> fiatal vagy, neki nincs stabil kapcsolata, ezért felvontad a szexuális érdeklődését. Szerintem ha igazán fontos lennél neki akkor keresne és nem terelné a témákat. Ha nagyon tetszenél neki akkor nem csókolozna az exével.
2016. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat,azt hiszem megfogadom.
2016. dec. 28. 21:57
 8/8 A kérdező kommentje:

Marmint nem ugy mondta,hogy o van olyan korban, hanem en.szoval hogy

"Pont olyan korban van,hogy lefekudhetne velem"

2016. dec. 28. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!