Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik osztálytársam megcsók...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársam megcsókolt, de semmit nem érzek iránta! Hogyan adjam a tudtára? 14/L

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársam megcsókolt, de viszont és semmit nem érzek iránta. A barátságunkat nem szeretném, de hogy mondjam el neki hogy nem érzek iránta többet mint barát. Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 28. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
há' mán bukta a dolog kisasszony.
2016. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd a barátságotokat akkor miért mondanád, hogy nem érzel többet iránta mint barát? Ne csalj!
2016. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem csalok

Rosszul fejeztem ki magam.

A baratsagunkat nem szeretném tönkretenni. De ő szerelmes belém

2016. dec. 28. 22:11
 4/7 anonim válasza:
Tudtál róla régebben hogy így érez?
2016. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat sejtettem. Voltak olyan órák, hogy végig bámult, mikulásbulin vegig bámult.
2016. dec. 28. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Mondd meg neki, hogy nagyon bírod őt, jó arc, de nem érzel iránta többet, barátságnál, viszont, úgy tekintesz rá, mint egy testvérre, és örülsz annak, hogy számíthatsz rá bármikor.

Valami ilyesmit.

Eddig még minden fiúnál bevált ez, kivéve egynél, aki tapadt, őt másképp ráztam le.

2016. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Köszi, sokat segítettél! ❤
2016. dec. 28. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!