Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valószínűleg tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nobody_nobody kérdése:

Valószínűleg tetszik nekem osztálytársam de én szinte 100%-ig biztos vagyok benne hogy még az exét szereti. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottak az exével,és az utóbbi időben úgy érzem kicsit közelebb kerültünk egymáshoz mint eddig.2x is voltunk csak ketten együtt kirándulni,a 2.alkalmával kifejezetten közeledett hozzám.Buszban aludtunk és egész este fogta a kezem,néha megsimogatta az arcom,nap közben pedig többször is kaptam tőle homlok puszit.Ráadásul mikor együtt volt az exével,azt mondta hogy hogyha nem lenne együtt vele,rám hajtana,most meg azt mondta hogy hogyha nem lennénk osztálytársak akkor hajtana rám.

Szóval igazából mivel eléggé biztos vagyok benne hogy még az exét szereti,így nem is akarom hogy nekem megtetszena srác,mert utána csak pofára esnék...szóval nem igazán tudom hogy mi ez a helyzet.Ti mit gondoltok?



2016. dec. 18. 12:13
 1/2 okosóra ***** válasza:
Figyi! Szerintem kerdezd meg toled hogy meg erdekli e az exe ha azt mondja igen akkor hagyd a rakba ha meg aszondja nem akkor meg mondd meg neki hogy figyelj haver en szeretlek vagy valami ilyesmit
2016. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg ilyen jól álltok, ahogy azt írtad is .. akkor csak kérdezd meg tőle, hogy érez-e még valamit az exe iránt :)
2016. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!