Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az bajnak számít, ha szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bajnak számít, ha szinte minden lány osztálytársamra és a 27 éves egykori modell osztályfőnökömre felizgulok? 15/F

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez normális :) Én még az osztálytársaim anyjaira is felizgultam annak idején :D


Muti a tanárnénit...

2016. dec. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szimeon ***** válasza:
0%
Szedj valami potenciacsökkentőt. Az segít ezen. Vannak olyan gyógyteák is, amik tökéletesen orvosolják az ilyen kilengéseket. Nézz utána.
2016. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Masodik, ne szedess egy fejlodesben levo gyerekkel potenciacsokkentot legyszi :/ 😕
2016. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem csak unatkozol vagy nagyon idióta vagy, de nem baj bejönnek a buta fiúk, egykoron én is modellkedtem, keress fel.

89N

Puszi ;)

2016. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En meg rad izgultam...


:DDDDDD


HOGY LEHETSZ ILYEN?😂😂😂😂

2016. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kezeltesd magad...14/L
2016. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
természetes hogy kanos vagy
2016. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Addig jó amíg nem a tanár bácsira és fiúkra izgulsz :D Persze ,hogy nem baj :)
2016. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyilok91 válasza:
Irány egy olyan iskola ahol csak veled egynemű osztálytársaid lesznek és a tanárok meg csak öreg szakálas emberek.
2016. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!