Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Alacsony vagyok! Így nem lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagyok! Így nem lesz gyönyörű barátnőm? Vagy hogy van ez lányok?

Figyelt kérdés

17F

170cm vagyok.

Most pl van egy nagyon gyönyörű lány aki tetszik,1-2cm-vel alacsonyabb.

De az idő folyamán megfigyeltem hogy adott egy csávó,magas(185-190cm),arcra átlagos,mégis gyönyörű barátnője van(nem az a tipikus szép,cuki csaj hanem mint egy modell).

Szóval ebből kiindulva hihetetlenül jóképűnek kéne lennem hogyha alacsony létemre gyönyörű barátnőt akarok?



2016. febr. 22. 19:53
 1/9 $$$$$ ***** válasza:

Szerintem ez nem a magasságtól függ. Mert én 2 méter magas vagyok még sincs barátnőm... Pedig az elved szerint: ,, nagyon gyönyörű" barátnőmnek kéne lennie :D

16/F

2016. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 170 cm nem is olyan alacsony:) Főleg mivel manapság olyan sok alacsony lány van. És az alacsonyak is lehetnek szépek:)

Én pl 174 cm vagyok, és még sincs barátom, pedig szépnek is mondanak...:)

2016. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 $$$$$ ***** válasza:

Enyi :D

Nem a magasságod számit hanem az hogy menyire vagy a lány ,, ideálja" , valamint a duma is számit. (Legalább is haverom szerint). Ő szakértő nő ügyben . :D

2016. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi:D Akkor nem szóltam:DD
2016. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fruzs33 ***** válasza:
Így igaz,manapság mit számít a magasság,mikor annyi alacsony csaj van. Te nem vagy sztem annyira alacsony. Amúgy megmondtad már a csajnak,hogy neked bejön?
2016. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az alacsonyak is lehetnek szépek. Én a 155-160 körüli lányokat szeretem. De most ámor kib.szott velem mer egy 170 körüliért vagyok oda.

Mondjuk az exem is velem egymagas volt de az megint más helyzet volt.

2016. febr. 22. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:

188 vagyok, mégsincs barátnőm :D Pedig elvileg nem vagyok egy kimondott rusnyaság :D (csak szerintem. hehe)


18/f

2016. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 176 cm vagyok 14 éves (lány).

És azért nincs barátom,mert mind magasabb vagyok náluk.

2016. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anunimusz2002 válasza:

Rá se ránts:DD Sok lány az alacsonyabb fiúkra bukik. Én 180 cm vagyok..Valaki a magasabb lányokat szereti,valaki az alacsonyabbakat:DD Szóval ne parázz..még így is hogy ilyen magas vagyok,egy csomó kisebb fiú ki akart velem kezdeniXDDDDD Nos.. a lényeg hogy ez még enm is olyan vészes:DDD Meg fogod találni az igazit :)

14/lány

2016. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!