Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akire kb. fél éve figyeltem fel,helyesnek tartottam. Elkezdtünk beszélgetni még áprilisban,azóta napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Találkoztunk is párszor igaz legtöbbször nem kettesben mert hát úgymond egy a baráti körünk...vagyis inkább a hobbink és ebből adódóan a baráti körünk...mindegy...a lényeg,h találkoztunk párszor,meg nem rég egyszer találkoztunk ketteseben... Nekem nagyon tetszik és azt hiszem bele is szerettem de pontosan nem tudom megítélni,hogy ő vajon viszonozza-e ezt...ezért gondoltam el kéne mondanom neki de nem tudom hogyan kellene... sosem szerencsétlenkedtem ennyit fiúval,de ő egyszerűen ezt váltja ki belőlem. :)

Segítsetek légyszi!



2016. dec. 30. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Tobb ezer ilyen kerdes van itt gyakori kerdesen. Sehogy mashogy nem tudod ezt megmondani csak ugy odaallsz ele, es elmondod hogy szereted, vagy leirod neki.

Vagy esetleg, leirod egy dalban, versben stb de ezek tul elcsepelt dolgok.

2016. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, nem egy ilyen kérdést találsz itt, szemezgess párat. Ha még bizonytalan vagy benne, hogy szeret-e, akkor először éreztesd vele, hogy te mit akarsz. Nem kell egyből lerohanni, elég sokszor egy mosoly, vagy egy őszinte tekintet. Figyeld eközben a fiú testbeszédét, illetve az arcát, észre fogod venni, ha tetszel neki.

17/f

2016. dec. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!