Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de nem tudom hogy én is tetszek-e neki. Elsőbe és másodikba is tetszett de akkor azt mondta hogy sose fog velem járni. Azóta sok idő telt el és nem tudom hogy kezdeményezzek. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. dec. 31. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér szerintem (habár mindjárt jön egy ilyen gyökér és lerondázz meg dagatozz téged látatlanúl) de ez ne tántorítson el, a srácnak szerintem komoly gondja van magával azért teszi.

Sok sikert és bátorságot!! Mikor akarod megtenni?

2016. dec. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz be nála, ha meg nem jön össze akkor így jártál:D legyél vele kedves, küldj felé jeleket (de ne durván:D) stb.

/L

2016. dec. 31. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg "véletlenül" találkozgatni vele, beszélgessél vele. Ha érdekel, meg fogod látni a jeleket. Érdemes a testbeszédet is megfigyelni, ugyanis nem biztos, hogy a lány rögtön kimutatja neked az érzelmeidet, de a testbeszéde elárulhatja, hogy mit is érezhet. Ha úgy látod, hogy nyitott, akkor már te is bátrabban mozoghatsz. Sok sikert!
2016. dec. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. jan. 1. 15:05
 5/6 A kérdező kommentje:
1# Majd 3.-án mikor megyünk suliba.
2017. jan. 2. 02:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer a válaszokat és sikerült egyre többet vagyunk eggyütt már csak egy kicsi választ el attól hogy 1 pár legyünk. :) :) :)
2017. jan. 5. 19:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!