Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel szerezhetném meg?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szerezhetném meg? Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy lányt.. Nem akarok mást.. nem tini fellángolás ez az egész.. Azért írtam mégis ebben a kategóriában, mert úgy gondolom, hogy 19 évesen még az vagyok. Annyit kell tudni, hogy most barátja van.. Nem vagyok neki közömbös.. Nagyon szeretnék harcolni érte és soha nem fogom feladni. Akárki mondja, hogy tegyek le róla, mert úgy sem fogok, szóval ilyen válaszokat nem is kérek. Arra szeretnék ötleteket kérni, hogy mivel bizonyíthatnám neki, hogy mennyire akarom, és, hogy emiatt belém szeressen? Valami nagyon különleges meglepetést szeretnék neki, de ötletem sincsen, hogy mi az.. Egy olyat, amit a barátjától soha nem kapna meg.. Ilyet, hogy wellness hétvége, szálloda és társai nem játszik.. Egy olyat, hogy "sírjon" az örömtől és boldogságtól.. Létezik egyáltalán ilyen? Lányok válaszát várom főként.. Kérlek segítsetek! És mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok! A válaszokat pedig előre is köszönöm szépen! :)

2017. jan. 1. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Ha végre nem tárgynak tekintenéd, akkor 2 millióért megvehetnéd.


Amúgy annyit mondok: "barátja van"

Ne akarj a fas*fej lenni, aki másnak vermet ás, mert könnyen pofán krhat valaki a saját lapátoddal, amivel ásol.

2017. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bmeg egyes honnan szerzel ennyi baromságot? jókat nevetek a válaszaidon, a legtöbben ahol komolytalan vagy


Amúgy tényleg ne kontárkodj bele más dolgába.

2017. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez minden lánynál más....

szerinted próbáld megismerni beszélgess vele és figyelj oda rá mert a fél kezem merném rátenni h amúgy nem sok mindent tudsz róla

és egy jó tanács... nem erőltetheted rá h szeressen... és ez nem az ajándékokon múlik... de ha tényleg érezni fogja h számíthat rád és figyelsz rá az neki biztos jól fog esni... sok sikert :)

2017. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!