Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt 2hónapig egy csodaszép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt 2hónapig egy csodaszép barátnőm! Akit meg bántottam! és most ébredtem rá mennyire is szeretem! Hogy szerezhetném vissza!?

Figyelt kérdés
Na szóval 16 vagyok egy elég laza kicst nagyképű srácc! Össze jöttem egy lányal eleinte csak ilyen laza unatkozós kapcsinak indult! együtt voltunk jó volt! aztán egy hülye beszólás miatt össze vesztünk! Most úgy érzem felgyulladok mikor ránézek és tudom hogy ő sem érez máskép! De gyáva vagyok oda menni hogy beszéljek vele! mit csináljak?!
2012. dec. 17. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek is ne kapcsizz, mert az béna. Másodszor tudod mi van a lábad között? Légy tökösebb...
2012. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oda mész hozzá és beszélsz hozzá. Mi volt a beszólásod?
2012. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a külseje miatt szereted, akkor hagyd ha már vége... Egyébként meg, ha igazán fontos neked valaki, és tényleg szereted, akkor odamész és bocsánatot kérsz... Tűzbe nem tennéd érte a kezed? Ha mi vitatkozunk, volt már, hogy én kértem bocsánatot, holott tudtam, hogy nem az én hibám volt, csak nem akartam, hogy rossz kedve legyen...
2012. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

laza unatkozós kapcsi

:DDDDDDD csak nekem b@ssza a szemem ez a kifejezés?! :D

2012. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek ez a sok feliáltó jel te nyomi? Úgy látszik nem csak hülye vagy de még idióta is xD
2012. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hagyd a francba. Egyszer megbántottad, mert ilyen természet vagy és máskor is megfogod..
2012. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A beszólás kicsit hosszú, igen tűzbe és nem csak a külleme miatt szerettem bele hanem a belső tulajdonságai miatt is. (És ez a laza unatkozós kqpcsit ugy értettem hogy úgysem lesz belőle semmi és ha úgy is szingli vagyok!) De hát nem úgy jött ki ahogy azt gondoltam. De holnap beszélek vele, K
2012. dec. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!