Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a fiúval! Szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztaminta kérdése:

Szakítottam a fiúval! Szerintetek jól tettem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve elkezdtem járni egy fiúval csak sajnos úgy gondoltam hogy többet foglalkozik a haverjaival mint velem,és úgy gondoltam mintha szégyelne!ezért szakítottam vele!csak az a baj hogy még szeretem és azzal jön hogy neki van barátnője!persze azóta barátok vagyunk csak én újra szeretnék egy esélyt
2017. jan. 1. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van másik barátnője akkor nincs miről beszélni...
2017. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy van ezt írta nekem messengeren de nem tudom nem hiszek neki hogy lenne mert még a nevét sem akarja elárulni és a családja sem tud róla
2017. jan. 1. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha többet foglalkozik a haverjaival mint veled akkor nem igazi férfi és nem érdemel meg téged. Ha rám hallgatsz bocs hogy ezt kell mondjam de keress valaki mást mert az ilyenek nem fognak megváltozni.
2017. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a választ majd csak elfelejtem!:)
2017. jan. 1. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
te hagytad ott xd
2017. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia figyelj, mikor ugy dontottel hogy szakitassz vele, akkor nem veletlenul dontottel igy. 4 evig voltatok egyut, es ugy dontottel hogy kilepsz a kapcsolatbol mert a haverjaival tobbet foglalkozik mint veled.Akkor szerinted ha ujra osszejonnetek akkor ez fog valtozni valamit, ha ezalatt a 4 ev alatt nem valtozott semmit?..
2017. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazad van biztos nem változna semmi köszönöm a válaszodat!
2017. jan. 1. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:
És amúgy leültél vele beszélni hogy foglalkozzon veled többet mielőtt kidobtad?
2017. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
már bocs de naná egy fiúnak mindig is fontosabbak lesznek a haverjai, ne is várj mást a jövőben se, mert olyat nem nagyon fogsz találni. elég nagy gond lenne, ha nem így lenne ...
2017. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak írnám hogy ez nem minden esetben így van. Miért kéne fontosabbnak lennie a barátoknak mint egy barátnőnek?
2017. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!