Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakítottam a fiúval de szeretem mit csináljak?

7 évig szerelmes voltam abba a fiúba, akivel 1 hétig jártam, szakítottam mert túl gyors volt ez az egész és azután nagyon hiányzott, majd megint összejöttem vele egy hétig de megint szakítottam mert úgy éreztem túl fiatal vagyok hozzá. Azóta egy fél év telt el nem nagyon beszélünk, de én úgy érzem még mindig szeretem, ő viszont biztos hogy már nem. Azóta már egy lánnyal kavart nem jöttek össze csak sokat voltak együtt. Belőlem azért szeretett ki, mert felelsz vagy merszbe megpusziltam egy fiút és nagyon megbántam. Nem akarom hogy tudja hogy még mindig szeretem, mert akkor más lenne velem, sokkal visszafogottabb mint amúgy. Úgy érzem 1 év múlva összejöhetnénk de nem hinném hogy várni fog addig rám, és azt sem hinném hogy akár most összejönne velem szval nemtom mit csináljak. Hogyan szerettethetném magam meg vele?

Kérdések hasonló témákban: fiú, szakítás, járás

2014. szept. 19. 22:15  Privát üzenet  

A válaszok
John_McClane nevű felhasználó válasza:

OMG, és még csak negyed 11 van...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. szept. 19. 22:17 Privát üzenet
Hát én megkértrm volna, hogy vegyünk vissza. L

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2014. szept. 19. 22:17 Privát üzenet

Már 2x dobtad. ÉN elég gyerekesnek gondolnálak téged, túlzottan is, és nagyon éretlennek.

És valószínűleg ő is, és minden oka meg is van rá.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2014. szept. 19. 22:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem gondolkoztam akkor hanem úgy gondoltam túlságosan leköt de már nagyon hiányzik és félek hogy nem kaphatom vissza

# 4/5Időpont 2014. szept. 19. 22:20 Privát üzenet

Istenem...

Sic transit gloria mundi.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2014. szept. 19. 22:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakitottam vele de szeretem. Lépjek vagy próbáljam meg vissza kapni?
Szakítottam a barátommal. De nagyon szeretem. Mit tegyek?
Most szakítottam a barátnőmmel a viták miatt, szinte mindenen veszekedtünk már. De nagyon szeretem. Hogy lehetne a lehető leghamarabb túl tenni magam rajta? 19/F
A barátommal szakitottam mert irogatott a barátnőmnek olyanokat hogy amikor velem van rá gondol meg minden és most nagyon hiányzik szeretem mit tegyek?
Mit csináljak hogy elfejtsem? Nem rég szakítottam a barátommal akivel egy évig jártam. Nagyon szeretem még őt de ő nem képes meghallgatni se. Állandóvan csak ő jár a fejembe,...
Szakítottam, de szeretem. Lesz még ebből valami?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!