Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belem?

Figyelt kérdés
Ket honapja vagyunk egyutt. (En 15/F o 15/L) Allitasa szerint szerelmes belem, de csomoszor massal van, mas fiukkal beszel facebookon (szinte napi szinten!), es van amikor en smarolni akarok de o egyszeruen azt mondja, hogy nincs kedve hozza.. Es attol meg, hogy most nem akar tobbet smarolasnal, meg lehet h kesobb akar tobbet?

2017. jan. 2. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem nem igazán szeret ha így viselkedik..ha szerelmes lenne,keresné a társaságod és smárolna is veled.

A szexre meg még nyugodtan várjál szerintem,főleg így...

2017. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jo azert elegge rosszul irtam le, keresi a tarsasagom persze, meg mindig smarolunk, csak ketszer tortent olyan h o nem akarta, hanem csak osszebujni akart vagy aludni, en meg eroltettem..
2017. jan. 2. 13:41
 3/3 anonim válasza:
Az hogy beszél más fiukkal szerintem nem annyira nagy baj . Persze azt meg kell beszélnetek h mi az a szint ami titeket már zavar de ne nagyon tilts meg neki semmit mert akkor nem lesz olyan ember mint elötte pedig te abba a lányba szerettél bele . Szerintem mondd el neki kulturáltan h téged zavart ez a viselkedése ésh miért csinálta , mindent meg lehet beszélni csak öszintének kell lenni és a válaszáb semmi képpen ne kapd fel a vizet hanem probáld meg orvosolni a bajt és sok sikert😉
2017. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!