Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik barátom szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom szerelmes belém mit tegyek hogy ne legyen kínos?

Figyelt kérdés
13 éves koromban a fiú barátom szerelmet vallót nekem de én visszautasítottam mert fontosabb volt a barátság de most 2 ével később ugyan ugy viselkedik mint mikor szerelmes volt belém mondtam neki hogy nem szeretem és már nem tudok mit teni ,és kezd kínossá válni a dolog mert szinte ugy viselkedik mintha járnánk

2016. dec. 28. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Pár pillanat és jönnek a nyelvtan trollok!! akik kiemelnek pár szót pld a : "teni" meg ilyeneket..

Rúgd tökön, abból majd megtanulja, hogy a közeledben, ne a fa*kával gondolkozzon. De ne olyan erősen!! azért tudd hol a harát!! (ott ahol Orbán kerítést épít, de ne politizálj!)

17f

2016. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem szabj határokat. Volt már barátnőm aki ugyan így járt mint te, és neki ez bevált. De ne olyan határokat hogy elmenjen a kedve a barátságotoktól olyan amik nagyon zavarnak. Vagy ha nem annyira fontos fiú barát akkor egyszerűen szakítsd meg vele a kapcsolatot. Esetleg tedd azt amit az előző válasz író tanácsolt ;) Sok sikert
2016. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!