Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom mit szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom mit szeretne egy fiú? Honnan tudom ha többet érez?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nemtudom többet érez-e vagy csak siman barátok vagyunk. Létezik ilyen? Sokszor aludtunk már együtt, mindig nagyon összebújva és ha iszik kicsit akkor még inkább jön és fogja a kezem meg minden. Csókolóztunk is már,de részegek voltunk akkor.

2017. jan. 3. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

jaj nekem. szal megfogta a kezed? :)

hát sztem akkor semmit se akar.

2017. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg :)

Bár a jelek arra utalnak, hogy többet érez.

2017. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha együtt aludtatok akkor vajon?


Most őszintén... hány éves vagy?

2017. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tetszel neki az egyételmű, valószínű szívesen összejönne veled, de azt nem lehet tudni, mennyire komoly kapcsolatot akarna.


PékBácsi, az együtt aludtak nem azt jelenti hogy dugtak, odáig úgy tűnik (még) nem jutottak el...

2017. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na most akkor dugtatok vagy-e sem?
2017. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát de ember...

Nem is azt mondtam, hogy megreszelték, de nem is alszok csak úgy együtt valakivel...

2017. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát igen ez olyan lehet mikor csapattársam velem alszik, aztán megmarkolászom neki,ha már úgyis látom h merevedik, de mi se reszeljük meg egymást.

ilyesmire gondoltál?

2017. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!