Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szexet akar vagy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar vagy többet szeretne? Honnan tudhatom?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok es egy 41 éves elvált férfi udvarolgat nekem a munkahelyemen. 4 hónapja kitartóan sürög forog körülöttem, csokit hoz. A szülinapomra is csinalt sajat kezuleg kézműves csokit. Néha lejarunk kávézni, joban vagyunk. De ezen kivul nem tortent semmi sem köztünk. Nagyon óvatosan közeledik, de Ennyi idő utan sem adta fel. Szerintetek csak szexre hajt vagy esetleg többet is szeretne? Honnan tudhatom?
2016. okt. 12. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
23 évesen hogy hogy nincs senkid hónapok óta? Munkahely. Ott szoktak flörtölni. Akarhat ezt is, azt is. De lehet hogy semmit, csak kell neki egy pótlék, te meg vagy olyan naiv hogy bármiben benne vagy..
2016. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első kérdés nem feltétlenül az, hogy mit akar, hanem, hogy összeilletek-e (ilyen korkülönbséggel). Gondolod, hogy tudnál lenni a felesége, szeretne 3-5 év múlva (vagy amikor szülni akarsz) gyereket van elég közös alapotok ahhoz, hogy fel tudjatok nevelni még egy gyereket (ha te szeretnél valaha is)? Tudod elég éretten kezelni, ha a volt feleség halálra sértve rajtad fogja kitölteni a dühét? Ha neki vannak gyerekei, akkor tudsz az anyjuk lenni?


Szóval érzed magad legalább annyira érettnek, mint egy átlagos 30-35 éves nő? Ha nem, akkor akarhat bármit, tapasztalataim szerint nem nagyon lesz több sajnos, még akkor sem, ha a legjobb szándékkal közeledik feléd.

2016. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 mi az,hogy hogyhogy nincs senkije?Neked mi közöd hozzá?Lehet most tökéletesen jól elvan egyedül,vagy várja az igazit stb.Szerintem ponthogy az lenne gáz,ha egyik kapcsolatból rohanna a másikba,ahogy sok kapcsolatfüggő ember csinálja.


Amúgy kérdező,mi nem tudhatjuk,hogy mire megy.De inkább magadnak tedd fel a kérdést: te szeretnél egy 41 éves faszival lenni,mikor még jóval fiatalabbakkal is lehetnél?18 év korkülönbség már inkább apa-lánya viszony...de te tudod.

20L

2016. okt. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!