Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elveszítettem életem szerelmét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem életem szerelmét . Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez most nevetsèges ,hogy itt kèrek segítsèget de már senkihez sem tudok fordulni.

Szeptemberbe ismerkedtünk össze. Ő volt èletem első szerelme...elmentünk szilveszterezni 4 napig együtt votlunk..ès tegnap mikor hazajöttünk nem akart velem szóba állni. Ès nagyon fáj hogy kiábrándult belőlem.(fèltèkeny voltam egy lányra mert beszèlt vele..ès a kötekedtem vele emiatt) jóokè..lehet tulreagálgam..megbántam ès bocsánatot kèrtem...de ugysem akar szoba állni velem...pedig mindig azt mondta hogy szeret..

Èn nem tudok nèlküle èlni. Mindennel jobban szeretem.

Kèrelk adjatok valami tanácsot vagy motivációt. Èn már enni se birok..sirni sem tudok

Legszivesebben meghalnèk..

Annyira fáj le se tudom írni...segìtetek kèrlek



2017. jan. 3. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az alapvetően halálra ítélt kapcsolat, ahol nem tudod megbeszélni a pároddal, hogy mi a baja. Ezért pedig nem is éri meg ezen kiakadni.

Az, hogy túlreagáltad, szerintem csak egy indok volt, hogy ne álljon szóba veled. Tudod, amikor valaki direkt keresi, hogy miben köthet beléd.


Ne csinálj semmit. Egyébként egy 4 hónapos kapcsolat ló*asz. Ő nem életed szerelme volt, csak ragaszkodtál az érzéshez, hogy szeretve vagy és fellángoltál. Ennek ellenére nem kizárandó, hogy tényleg szerelmes vagy.

Szerintem felejtsd el. :)

2017. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még annyira fiatal vagy...
2017. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Megértem teljes mértékben...velem is ez volt nemrégen...

Tudom, hogy teljesen más ember vagy, mint én és nem biztos, hogy így fogod gondolni, de nekem az segített, hogy tudtam, nem tart örökké a bánatom, mert olyan nincs, nem bírtam volna ki. Ha olyan típúsú ember vagy, akinek segít ha mérges magára (velem majdnem minden nap megesik...) akkor törj össze valamit, vágj a földhöz, esetleg kiabálj, vagy nyisd ki az ablakod és szívj friss levegőt...kezdd újra az egészet. Nekem legalábbis ez segített, és már túl vagyok rajta!:)

Ha szeretnél nyugodtan írhatsz, szívesen segítek és remélem jobban leszel!:)

Szintén 17/L

2017. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 napon nem erdemes ennyit keseregni. Kb teljesen biztos vagyok benne,hogy nem ot szeretted,hanem magat az erzest,hogy van valakid. Sird ki magad,de utana probalj meg tovabblepni.
2017. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Fordulj istenhez a legközelebbi úton..
2017. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy kis időt és teret. Majd ha később sem akar kibékülni akkor felejtsd el .. találj valami elfoglaltságot. De majd az idő segíteni fog a felejtésben is.
2017. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvesztetted életed ELSŐ szerelmét. A másodiknál már ne legyél ennyire féltékeny.
2017. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem ő kell! Èn nèlküle nem birom!

Senkim sincs rajta kivűl..

2017. jan. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!