Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elveszítettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elveszítettem a reményt a pár találásban?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje nem jön pár... míg a volt barátnőmnek sorba vannak jelentkezői. Ő valamiért sikeres, én mindent megteszek, de nem találok magamnak új barátnőt. Közösségi életet élek azóta, társkeresőkön vagyon fent, néha találkozgatok lányokkal.. valahogy mégsem sikerül semmi. Mi a tanácsotok hogy folytassam az életem?

26/F



2016. júl. 20. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi élet? Társkereső? Itt a gond! Nem néha, hanem sűrűbben kéne kimozdulnod és találkoznod hús-vér lányokkal, a barátaiddal eljárni szórakozni és ott ismerkedni, nem a neten. Az halott ügy.
2016. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne görcsölj rá arra, hogy a volt barátnőd farokról farokra száll, és neked is kell, hogy legyen páros profilfotód a facebookon, mert nehogy már csak neki legyen...Engedd el az ügyet, ha egyszer vége van, és éld az életed. A csajok megérzik, ha nem ők maguk érdekelnek valójában, csak vissza akarsz vágni valakinek.
2016. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
"mondottam ember, küzdve küzdj és bízva bízzál"
2016. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nézd a nők ugyan azt hazudják, hogy nem érdekli őket a pénz, de mégsem kezdenek csórókkal.

Ha van rá keretet vegyél egy BMW-t, és le se tudod majd vakarni a nőket.

Ha nincsen pénzed, akkor elég egy slusszkulcs is, amit leteszel látványosan az asztalra a randin. Arra is rágerjednek. (Majd mond, hogy sajnos éppen szervízben van.)

2016. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 1-es válaszolóval egyetértek! Én is ismerkedtem neten, közösségi életet éltem, de sohasem lett belőle semmi jó, épp ellenkezőleg, óriási csalódásokban volt részem! Ennek ellenére nem egyszer próbáltam már ki, hanem 3-szor! A 3. esetben 2 sráccal is randiztam, de az egyiknek végül amputálták a jobb lábát és kiderült, hogy egy bejárónő kell neki, aki főz, mos, takarít. A másikkal pedig lefixáltuk a randit, és amikor eljött az ominózus nap és a randi időpontja, a srác meg sem jelent. Hát ennyit a netes társkeresésről.
2016. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
En mar reg feladtam a tarskeresest, eddig egy normalis eppeszu fervival nem talalkoztam mind bunko,bekepzelt,ontelt volt..volt barataim nemis mondom... Velemis volt olyan nemis 1x hogy megbeszeltem a fiuval a talalkozast es else jott.. Masnap irta hogy dolga volt nemtudott irni.azt mar nemirta h mi dolga volt. Felorat kellett utaznom az adotthehelyre.. Es orakat varnom meg hazajutottam.ennyit errol. 20/L
2016. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom téged ez nem motivál, de sokan így vagyunk ezzel. Köztük én is. Azt tudom javasolni hogy éljed az életed, találj valamit ami leköt, és ne görcsölj rá, úgy idővel úgyis lesz valaki majd.
2016. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyetértek, sokáig én is görcsöltem, és ez volt a baj! Most van egy 27 éves barátom, aki elfogad engem és a kislányomat is.
2016. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!