Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS, Ebből a szerelemből,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, Ebből a szerelemből, hogy másszak ki élve?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akitől hetedikes korom óta konkrétan rettegek. A lényeg, hogy úgy viselkedik mint egy vadállat és szó szerint félek töle. Nem is értem, hogy az osztály fele miért isteníti (ennyi az osztályban a lányok és a fiúk aránya...a maradék fele fiú...vagy van barátja) mert szentem ijesztő.

Ez még nem is lenne gond, mert jólvan ez így, nem megyek a közelébe, kerülöm, nem szólok hozzá stb. Egy ideig (4 évig) még tök normális volt minden, de akkor megtörtént a gond. Idén téliszünet előtti héten megkérdezte, hogy nem járnék e vele mert hogy ő nagyon bír engem meg minden... de én nem akarok se a barátnője lenni sem az osztálytársa, a padtársa meg végképp nem, de ebbe a rohadt osztályfőnökünk miatt nincs beleszólásom. Arról meg nem is beszélve, hogy milesz ha szakítunk...megöl? (szerencsére még nem mondtam neki semmit, hogy igen vagy nem csak megkértem hogy had gondolkozzak el rajta hátha közben kiábrándul belőlem, mert túl sokáig húzom, vagy valami, de eddig semmi és holnap suli szóval egyenlőre nemtom hogy utasítsam vissza...ha ezt kéne tennem ilyen helyzetben egyáltalán.

Ha esetleg nem nagyon érthető az a része, hogy félek tőle, akkor az annyit takar, hogy mivel hetedikben olyan szinten összevert egy tizedikest, hogy nemtom hány hétig lila zöld foltokkal járt suliba, meg felrepedt a szemoldöke vagy így valahogy (csak azért úszta meg, mert még nem volt 14 és a "verekedés" nem az iskola területén történt és nem volt szemtanuja) a lényeg hogy félek tőle és kész...

Szóval ez a helyzet... Valaki valami tanács, tipp, ötlet...jelen pillanat bárminek örülnék.

Kérlek értelmes válaszokat írjatok.



2017. jan. 3. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Komolyan járni akarsz vele, mert félsz tőle? Hülye vagy? Ne haragudj, de ez teljesen abszurd. Kérj szülői segítséget vagy tanárit, esetleg szólj az igazgatónak. De nem hiszem, hogy okod lenne félni tőle, bár nem ismerem..
2017. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kérdésnek melyik részéből gondolod hogy járnék vele? Azt akartam kérdezni, hogy mégis, hogy a bánatba kell neki nemet mondani, vagy épp mit mondjak...gondolom észrevehető a soraimból, de nem vagyok a szavak embere...

U.I. Egypercigsejárnékegyilyenvadállattal! Csak hogy milyen kifogást találjak ki és hogy mire reagálna a legnyugodtabban..bár gondolom ezt így látatlanból elég nehéz megmondani...

2017. jan. 3. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy mondj nemet. Ha nem akarja tudomásul venni akkor szólj tanároknak, szülőknek stb.

Ja és ha ilyen a srác, akkor jobb ha nem annyit mondasz, hogy "nem". Tuti, hogy megkérdezi, hogy miért? és erre nem fogod azt mondai, hogy "mert egy ilyesztő vadállat vagy". Én egy "valaki másba szeremes vagyok"-ot ajánlanék.

2017. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tizedikes akit megvert az fiú volt nem? Egy lányt azért talán csak nem verne meg. Mondd meg neki hogy "bocs sajnálom nem vagy az esetem", aztán remélhetőleg békén hagy...ha meg már sokadszorra megmondtad neki de még mindig nyomul az már zaklatás, akkor szólj ofőnek, igazgatónak, bárkinek...
2017. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A szerelem ugyanolyan, mint a gyűlölet. Bármit teszel, nem tudsz szabadulni tőle.
2017. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni, jó erősen, felkészülve arra, hogy ki üsd :)
2017. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?? Mit mondtál neki? Légyszi írd meg kíváncsi vagyok ha itt nem akarod írd privibe
2017. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nah szóval...a lényeg hogy marhasokmindentörtént és szerintem jó...mármint ami történt az teljesen meglepett.

Az úgy kezdődött hogy január 2-án kellett először suliba menni de nem jött és egy hatalmas kő esett le a szívemről aznap tök jól telt el (kaptam egy ötöst meg minden) de a második nap már jött suliba és szokás szerint 5-6 perces késéssel beesett az ajtón, levágódott mellém a padba, egész órán csak nézett ki a fejéből szóval tök normális volt és azt hittem már el is felejtette(jó, nemtom miért gondoltam ezt).

Kicsöngettek az első óráról és kimentem mosdóba, hogy ne nagyon legyek a közelében, de mikor kijöttem a lánymosdóból ott állt és megkérdezte, hogy döntöttem-e vagy szeretnék még gondolkozni. Na először azt akartam mondtani, hogy nem tudom készen állok e egy kapcsolatra de aztán valamiért kerek perec megmondtam neki, hogy sajnálom, de nekem nem jön be úgy és akár mennyire is szeretnék kedves lenni ezt egyszerűen nem tudom másképp megfogalmazni stb. erre tök nyugodtan mondta hogy nemgáz és az csak természetes, hogy egy szerelmet nem lehet eröltetni mert az ember vagy szerelmes vagy nem. Elmondta hogy mindenesetre neki nagyon tetszek és szeretné, ha ettől még barátok lehetnénk és ha bármikor meggondolnám magam, csak nyugodtan szóljak, mert ő sose utasítana vissza stb. Nagyjából erről beszélgettünk az első szünetben aztán valamiért a második és a harmadik szünetben is végig beszélgettünk és alig lehetett minket berángatni órára. Aztán a negyedik óra tesi volt és összevont óránk volt ezért egész órán játszottunk és egy csapatba osztottak és valamiért aznap alig éreztem, hogy félnék tőle szóval egész nap kedves volt hozzám és ez azóta sem változott. Nagyon sokat beszélünk és ahhoz képest, hogy nemet mondtam tök lazán kezelte. (mellesleg megtudtam hogy múlt nyáron költöztek és mivel most két sarokra lakik tőlünk egyre többször futunk össze reggelente és ez megmagyarázza, hogy az elmúlt hónapokban miért láttam annyisuor a buszon)

Mindenesetre még nem tudom, hogy valaha egyáltalán akarnék-e tőle bármit is, de az, hogy egy téli szünet alatt valaki ennyire megváltozzon, nagyon érdekes. Sose gondoltam voln, főleg nem róla, hogy ennyire megváltozik, de szerencsére ez a változás a jó irányba történt.

Körülbelül ennyi történt azóta és nagyon köszönöm az értelmes válaszokat( még azt is amelyik csak annyi volt, hogy kezdjek el erősen edzeni xD...bevallom elgondolkoztam rajta, de mivel én 50-51 kiló és 166 centi vagyok ő meg olyan 70-75 kiló izom és 180 centi körül van ez egy kicsit esélytelen lett volna :)))

2017. jan. 29. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek örülök. Szerintem miattad változott meg az irántad érzett szerelme miatt.
2017. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, de mindenesetre mostanában már másokkal se olyan amilyen eddig volt...lehet, hogy valamelyik családtagja, haverja vagy vagy valaki beszélt a fejével és...nem is tudom, de szerintem nem egyedül jött meg az esze...bár...kitudja. Az a lényeg hogy megváltozott és szerintem a jó irányba úgyhogy ennek örülök :)

Nagyon szépen köszönöm a sok, értelmes választ! (Minden választ! :D)

2017. febr. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!