Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 4 és fél évig voltunk együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gsi kérdése:

4 és fél évig voltunk együtt 2 honap szakitás után mással lett . Szerintetek elfelejtet vagy szokot még rám gondolni? És most ezzel a pasival felejtésből vagy szerelemből van?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már szakítottatok, akkor nem mindegy? Fölösleges ennyit rágódni rajta.
2016. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ebben sajnos van valami.

Én 2 évig voltam együtt a barátommal, és miután szakítottunk, nem sokkal később találkoztam a mostani párommal, mint barátok. Vele régebben is beszélgettem, és elhívott. Nem egy-kettőre alakult ki a szerelem, mert friss volt minden, de megtörtént. Sokáig gondoltam én is még az exemre, de utána megoldottam vele kapcsolatban egy dolgot, ami elég sokáig elfeledtette velem. Jobb lett minden és már csak ritkábban jut eszembe. De egyet jegyezz meg: A továbblépés és a felejtés nem ugyan az.

2016. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!