Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti jarnatok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti jarnatok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromra nagyon illnek ezek a külső tulajdonságok..nem értem h miért van olyan sok nője pedig csak14 éves :D kezdem: calvin harris stílusú haj, széles váll, picit kocka has, izmos kéz,és most jön szerintem a kiábrándító: az sok sporttól izmos a lába, viszont rakodott rá egy kis zsír is és osszeernek a combjai egy kis helyen. Jah és 175cm kb 70kg. Igaz h leírás alapján nem jó? Csak a belső lehet nyerő?
2017. jan. 4. 16:11
 1/9 SoraDraco ***** válasza:
90%

Biztos csak 14 éves? XD Jó genetikája van akkor...

A leírás alapján nem lehet rossz pasi.Bár attól függetlenül lehet ,hogy ha megszólal összetörik a rózsaszín köd. XD

2017. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből azért elég nehéz megállapítani, még ha csak a külsőt is nézzük, de ennyi alapján azért nem olyan rossz. Mondjuk, azt én sem értem, miért van annyi csaja, 14 évesen...
2017. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Leírás alapján, nem lehet olyan rossz. :D xd
2017. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jo dagi lehet!xd

Genetikaja xdd

Tudom, tudom izom blablabla

Egyebkent nem ertem en se

Nekem inkabb a szalkas test jon be izmos karral es labban, o dagi vagy olyan mint a ketajtos gardrobszekreny..lol

2017. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ezek a fontos dolgok? kelvin valami haj, kocka has. Valószínűleg kocka agy. 70 kg. és összeér a lába. Ahhoz a magassághoz az még minden, csak nem izmos.

Egyszer majd felnősz és rájössz, hogy ez mind másodlagos, élén kelvin herrisszel.

2017. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És te szerelmes vagy belé azért érdekel annyira?? Vagy életképtelen vagy és mindig azt nézed, hogy másnak mi van vagy kije és neked mid nincs vagy kid, ezen szerintem változtathatnál egy pöpet, a személyiség a legkellendőbb árúcikk, ha megnyerő vagy, akkor könnyedén eladod magad, úgy mint a jó ügyvéd, aki bármit megtud magyarázni ha kell.
2017. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, hát én akkor járnék vele, ha ezek mellett humoros, el lehet vele beszélgetni, és bizonyos dolgokban egyezik az érdeklődési körünk, de lehet, hogy én régimódi vagyok...
2017. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Márpedig Calvin Harris az első. Nem csak példakép, hanem egyben jó ks:"D pl mostanában csak ő csinál csinál jó zenéket, kivétel 5-6 előadó, az undorító tuc-tuc, rock,rapp megsemmisítője:D bár rapp van a zenejeben ,de normálisan..Jah és aki azt írta h hájas, biztos a hájas testével volt megyei 2. A diák olimpián a srác.. 800m futasban és 100m spirtben
2017. jan. 6. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Te tényleg rá bu*ulsz?? vagy mi?? a rock meg normális zene, idióta.
2017. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!