Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti járnátok egy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy nem igazán népszerű fiúval?

Figyelt kérdés
Mondjuk lenne egy fiú aki joképü, sportos,jófej meg mit tom én, de viszont nem lenne olyan népszerű, pl: nem lenne sok like-ja a facebookon, Járnátok egy ilyennek?

2015. szept. 8. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól kijövünk, eltudunk hülyülni, beszélgetni... akkor persze
2015. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem azért járnék valakivel, mert sokan lájkolják a képeit, hanem mert szeretem.
2015. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdés fogalmazódik meg benned, akkor még nem vagy elég idős ahhoz, hogy barátod legyen.
2015. szept. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az a lehető legjobb. Egy jó fej, sportos, jóképű, kedves srácnak mindenki örülne, még ha nem is népszerű :). Ha tetszene egy fiú, akkor nálam pl. az utolsó szempont a népszerűség lenne. Kit érdekelnek a FB like-ok? :D

14/L

2015. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy középsuliba van egy lány aki eléggé szép, népszerű, sok lájkot kap a profilkére és állítólag tetszek neki, de én viszont nem vagyok népszerű nem ismerek sok embert és engem sem ismernek sokan. köszi a válaszokat
2015. szept. 8. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz ha valakinek az az egyik főszempont hogy népszerű-e.Ha jól elvagyunk akkor,nem érdekel.
2015. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi az a fb like:D
2015. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
8 like :/ a csajnak meg 200 300 én 16 vagyok ő 16-17 körül
2015. szept. 8. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát a csajoknak mindig több van.

Persze úgy átlagban. Nekem is van osztálytársam akinek 3 van.

Nekem sincs sok 81. Lányok 200-300-zal nyomják:D

2015. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De komolyan kérdező. Ki nem szarja le a like-jaidat? Alinek az a fontos, azt szard le..
2015. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!