Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sos valaki segitsen! Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos valaki segitsen! Szerelmes belem az evfolyamtarsam es viszautasitottam es buntudatom van? . Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Hat az van hogy elkezdtunk beszelgetni fb-on es az elejen azt hittem erzek iranta valmit de nem. Es o meg szerelmes belem es talakoztunk es megolelt es nem ereztem semmit. Es utanna leirtam neki hog nemszeretem es hogy hagyjuk abba . Es ir es allandoan nez es irja hogy hogy sir stb meg hogy milyen rossz! Es amikor ir akkor nagyon rosszul erzem magam probalom elfelejteni de igy nem megy .Es buntudatom van de tudom hogy nem szeretem, sot mar nem is tetszik! Tudom nem szep amit csinaltam de ossze voltam zavarodva. Koszonom elore is akik elolvassak es megprobalnak segiteni. A helyesirasi hibakert elnezest, es a zavaros fogalmazasert is .?
2017. jan. 4. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj vele kedvesen beszélni mégegyszer. Nyugodtan, megértően, higgadtan magyarázd el, hogy több nem lehet barátságnál. Mindenképp ketten legyetek, ne alázd meg mások előtt. Ha kérdi miért beszéltél vele mondd el neki. Mondj el mindent, és hogy nem akartad megbántani a viselkedéseddel, csak te is össze voltál zavarodva.
2017. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy en elobe nem akarok vele beszelni sot sehogy .. Mert engem is felkavar es rosszul erzem magam inkabb igy probaltam hogy gondoljon ram rosszul es konnyebben elfelejt vagyis remelem ... Mert ahh nagyon fura rossz erzesem van ..
2017. jan. 4. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat pedig muszaj lesz. Beultok vmi italra vagy nemtom, en is igy csinaltam. Szemtol szembe full konkretan megmondod. Ha futsz elore, akkor egyre rosszabb lesz. Vallald be hamarabb es utana jobban fogod magad erezni!:) 15f
2017. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel iránta semmit és elküldted attól ne legyen bűntudatod. Te csináltad jól. Meg szerintem ezzel amiket ír csak bűntudatot akar benned kelteni. Bűntudatból meg ne járj vele mert az neki lesz gáz. meg ha már egyszer megmondtad neki világosan h nem akarsz tőle semmit és nem hagy békén akkor hagyd :)
2017. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jkoszonom a valaszokat. Segitett.kicsit megnyugodtam.
2017. jan. 4. 22:23
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Segitett.kicsit megnyugodtam.
2017. jan. 4. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Te közölted vele hogy nem teszik azaz nem a tehibád hogy nem tudja felfogni.
2017. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 annap13 válasza:
Ne gyötörjön a lelkiismereted... szerintem helyesen cselekedtèl ...a sràc amùgy sem èrdemelt meg puszi 😘
2017. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!