Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A padtársam egy lány, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A padtársam egy lány, aki nagyon tetszik. Régebben is tetszett nekem és most újra beléestem. Jó viszonyban vagyunk, mindig meg tudom mosolyogtatatni, nevettetni. Szerintetek hogy mondjam el neki, hogy tetszik? (Régebben tudta hogy tetszik nekem) 13/F

Figyelt kérdés
Mivan ha nemet mond? Vagy esetleg nem tetszek neki? Habár van sok furcsa viselkedése, ami kb.azt mutatja hogy tetszem neki

2017. jan. 4. 23:03
 1/3 anonim válasza:

Írd meg neki ha nincs eléd bátorságod elé állni és azt mondani neki hogy én már nem csak barátként tekintek rád.

Sok sikert!

2017. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Habár van sok furcsa viselkedése,ami kb.azt mutatja hogy tetszem neki"


Hogy érted hogy furcsán viselkedik? Miket csinál?...

2017. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mond neki "szeretlek"
2017. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!