Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha egy lány pacsizi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány pacsizik velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik. Suliban és messengeren is sokat szoktunk beszélni, szíveket küld, ilyenek. Úgy vettem észre, hogy szoktunk többször is szemezni egymással. Azonban ma úgy köszönt el, hogy adott egy pacsit, holott már többször is megölelt. Miért?

Gondoltam arra, hogy lehet azt várja, hogy odamenjek hozzá. Sokszor van, hogy beszélgetek barátaimmal a folyosón és ő meg elszakad a társaságától, majd csak vár és van, hogy rám néz. Lehetséges az, hogy elvárta, hogy odamenjek hozzá, de mivel nem tettem, most ezzel úgymond "büntet"? Vagy túl sokat gondolok a dologba és nem érdeklem? 17/f



2017. jan. 4. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
FRIENDZONE
2017. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SoraDraco ***** válasza:
100%

És te még itt ülsz a gép előtt ahelyett ,hogy lehívnád, áthívnád vagy valamit kezdeményeznél neki visszafelé?

Lehet azt hiszi ,hogy neked nem jön be. Vagy most lépsz vagy majd lép valaki más egyszer...Én a helyedben találkoznék vele. Kis idő után megszólalnál ,hogy tetszik neked valaki csak nem tudod ,hogy bejönnél e neki./Lehet megkérdezi ,hogy kicsoda ekkor elmondanád ,hogy mit tudom én barna haja van, ezeket meg ezeket szokta csinálni...Amik hasonlóak hozzá de mégis majdnem átlagosak.Esetleg a végére odamondhatnád ,hogy szereted amikor megölel.(nem muszáj ha nem tetszik és ha szerinted túl ömlengős)/ Ha van még esélyed nála, akkor harapni fog. :D Sok sikert harcoska! :D

2017. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először pacsit ad, majd ül és fekszik.. Jó kutya. :D
2017. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen még suli időbe ilyen volt minden csaj :D
2017. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Két kezem összeraknám, ha egy csaj ilyen lenne velem, mint amiket leírtál.. Minimum, hogy bepróbálkozol nála,hívd el egy sétára, vagy bárhova, és eközben figyeld a testbeszédét. Ha nem csak egy barátként tart téged számon, annak jeleit észre fogod venni! Sok sikert :)

17/f

2017. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!