Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Taktikákat szeretnék megtudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taktikákat szeretnék megtudni, hogy hogyan kerülhetnék közelebb a pasihoz aki tetszik?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy elvittem a számitógépemet a szerelőhöz. Jártam nála párszor a gép miatt, viszont most nincs semmi okom, hogy visszalátogassak. Egy érett férfiról van szó és csak apró dolgokkal próbáltuk egymás tudtára adni, hogy nyitottak vagyunk az ismerkedésre. Értsd: első alkalommal mikor jártam nála, egy számitógép képernyőjén egy család fényképe volt a háttér. Majd kérdeztem tőle hogy az az ő gépe vagy sem. Erre elnevette magát és mondta hogy nem, az nem ő a képen, és azt a gépet csak javitani hozta valaki. Kb. harmadik alkalommal visszaadta nekem a gépet. Olyan hibája van a laptopnak, amit drága megjavitani, igy mindent lementett nekem pendrive-ra (igy láthatott minden dokumentumot a gépemen...) Viszont mikor bekapcsoltam a gépet itthon, akkor vettem észre, hogy benne hagyott egy telepitő CD-t. Igy megint vissza kellett mennem. Na most ezen nem gondolkoztam még annyira mélyen,hogy direkt csinálta vagy nem, ezért nem készültem további ismerkedési stratégiával, csak két nap mulva szépen felöltöztem, hogy tetszedjek neki és bevittem a CD-t. Ez pillanatok alatt lezajlott, ugyanis egyikunk se nézett a másikra, csak elnevettük magunkat és aztán kb kirohantam az üzletből. Ez egy hete történt. Meg kell emliteni, hogy mindig egyedül van bent az üzletben.

Szeretnék valami indokot kitalálni, hogy visszamehessek és többet beszélgessünk, kitalálni, hogy vajon van-e valakije, vagy nincs. Most hogyan tovább? Nagyon szeretném megismerni, illetve megtudni hogy tetszem-e neki vagy sem? Előre is köszönöm a válaszokat.

22/L


2015. márc. 18. 10:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs valakinek egy számitogépe ami javitásra szorul? Én szivesen elviszem a szerelőhöz :D
2015. márc. 18. 10:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza hozzá azzal a kijelentéssel, hogy "Most már nem csak a gépem, én is hiányolom az illesztőeszközödet!". Na jó, erős kezdés lenne, de semmi szégyen nincs abban, ha besétálsz azzal, hogy nincs internet, szükséged lenne egy kapcsolatra.( ͡° ͜ʖ ͡°)
2015. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én elég vakmerő lányka vagyok, nem tudom, te milyen jellem vagy, de én csinosan felöltöznék, bemennék hozzá a boltba, és meghívnám egy teára/kávéra, egyértelművé téve a szándékom. Előtte nagy szusz, közben dobogna a szívem, mint a fene, de ezt csinálnám. Nem vagyok egy taktikázós fajta, ez a legtöbb esetben bejön, csak akkor nem, ha van valakije. De azt úgyis mondja akkor. Olyankor tudomásul veszem, fogom magam, és elmegyek, nem ciki a dolog, nem tudhattam.


Na, én ilyen "taktikát" választanék.

2015. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tetszik :D Köszönöm szépen.
2015. márc. 18. 11:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Az igazság az, hogy nem szivesen kezdeményezek, de itt muszáj lesz, ha akarok tőle valamit.
2015. márc. 18. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Miniszoknya, bemész, szoknya fel, punci villantás és már az asztalon is fogsz feküdni ... Mit kell ezt túlbonyolítani?
2015. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"...szépen felöltöztem, hogy tetszedjek neki...", ez a mondatod annyira tetszett. :)) De tényleg egyszerűen térj rá a lényegre, hívd el egy kávéra vagy vigyél egy tányér süteményt, esetleg tedd hozzá, hogy az is lehet, hogy tévedsz kettőtöket illetően, de legalább tettél egy próbát.
2015. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 #3 -valaszokat adom,hol vannak az ilyen lanyok mar?:D amugy igen,menj be hozza es kerdezd meg ,hogy nincs -e kedve talalkozni,nagyon fog orulni neki!
2015. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!