Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Mit csináljak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit csináljak, hogy észrevegyen egy srác?

Figyelt kérdés

A suliban beleestem egy sracba, de nem tudom, hogyan kozeledjek fele/keltsem fel az erdeklodeset. Sosem beszeltunk, ha meglatom egyszeruen megszunik letezni a vilag, nagyon szimpatikus. Nem merek ranezni, tudom, hogy ezen valtoztatni kene, igyekszem is pl. szemezni vele. Egyszer menzan odaadtam neki a kancsot, es azt megkoszonte. :D lattam mar, hogy ramnez, meg a baratnoim is mondtak h felem nez. Mit csinaljak? Mindig egy barati tarsosaggal mozog, az egyetlen hely, ahol mindennap talalkozunk az a menza. Facebookon ismerosom.

15./L



2017. jan. 6. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
S*arj elé, szerinted?
2017. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-.-
2017. jan. 6. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nah jó látom nem ír neked senki, szóval nem leszek genya :D arra nem gondoltál, hogy ráírsz? Mivel már ismered személyesen sokkal könnyebb dolgod van, egy szia láttalak a suliban x hete/napja/perce és szimpatikusnak találtalak és arra gondoltam megkérdezem lenne-e kedved beszélgetni, van kedves??
2017. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülj mellé a menzán, kérdd meg hogy adjon tányért vagy ilyenek, mosolyogj rá.. :) majd írd meg ha esetleg haladás van vagy összejöttök olyankor olyan jó lehet visszanézni a bizonytalan énedet :D
2017. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek. :-)
2017. jan. 7. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj rá facen sztem. Sok tanácsot nem tudok adni mert én se pasiztam meg soha
2017. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Magamra ismertem :D hát én azt csináltam most hogy jóban lettem pár barátjával és ha látom hogy beszélgetnek odamegyek én is,ha rámnéz rámosolygok,persze ne túl nyomulósan,vagy ha engem néz elkezdek dumálni valakivel hogy úgymond érdekesebbnek tűnjek,szerintem te is valami ilyesmivel próbálkozz,egy a lényeg,ne nyomulj mert azt nem szeretik a srácok,sok sikert!
2017. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!