Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már mindenkinek a könyökén jönnek ki ezek a kérdések, de én a többi száz ilyen olvasgatása közben nem kaptam választ rá. Én egy 10-es lány vagyok és kb. 1 éve tetszik egy srác az iskolámból. Szerintem fogalma sincs róla, hogy én létezem-e egyáltalán és ezen szeretnék valahogy változtatni. Már meguntam azt, hogy ha szembe jön velem véletlenül nagy zavaromba leütöm ajtóval vagy beégetem magam előtte. Tudom azt is, hogy kicsit gáz, hogy még soha nem beszéltem vele, de odavagyok érte...

Hogyan tudnám elérni, hogy észrevegyen ??? Van értelme egyáltalán próbálkoznom ha eddig nem sikerült ?



2015. márc. 31. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj elé és mond hogy: Szia!<-- Ez eléggé figyelem felkeltő.
2015. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsici:D ***** válasza:
Kezdj el rohangálni körülötte és ordibálni artikulálatlanul
2015. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Végig mosolyogj rá , kérdezd meg holvan ez meg ez a terem , vagy ha van suli büfé kérdezdmeg hogy nem tudna -e egy ezrest felváltani . Több mint 60 % hogy bejösz neki , ha belsőleg még nem is , külsőre biztosan .
2015. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!