Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így amikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így amikor a közelben van?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lett na mindegy

Fiú vagyok

Az van hogy van egy csaj aki akibe nagyon régóta szerelmes vagyok, de amikor ilyen 2-3 méteren belül vagyunk egymáshoz akkor mintha zavarban lenne, elkezd hadarni, néha össze-vissza beszél, meg távolabb megy de az utóbbi lehet hogy csak szimpla véletlen, de miért csinálja ezt? Az a legelszomorítóbb hogy minden fiúval le tud állni az osztályban úgy spanolni, beszélgetni meg ezek, de velem nem. Meg amikor elmegy mellettem feltűnően nem akar rámnézni. De amikor megyek reggel suliba mindig kint állnak a barátnőivel a folyosón, akkor mondjuk köszön. Nagyon jól kijövök lányokkal, vele is szeretnék de be vagyok tojva ezek miatt, hogy egyátalán nem érdeklem. Facebookon egy ideje már lájkolom a képeit de ő az enyémet sohasem.

Habár lehet hogy ez semmit nem jelent, mert csak egy közössègi oldal na mindegy. Beszélgettünk már de azt mindig én kezdtem abba is maradt 2 nap után mert csak származnak ítéltem mg a beszélgetést, meg amúgy is az utolsó kérdèsemre nem válaszolt, ami amúgy a 2 napos beszéletésünk vége volt, erre azt mondtam magamban hogy oké vettem a lapot nem érdekellek csá.

Nagyon elszomorító ez az egész, de miért csinálja ezt?



2017. jan. 6. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyilván tetszel neki, csak nem tudja hogy kezeljes... vagy attól fél, hogy kineveted :D
2017. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki 100%
2017. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tuti biztos, hogy tetszel neki
2017. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, de velem is ugyanez volt ésss mikor elhívtam beszélgetni (nem is konkrét randira hívtam egy szóban se volt benne a randi) akkor igent mondott majd másnap nemet azzal az indokkal, hogy "Nekem egy edzőtárs vagy". Ebben nem hagytam annyiban a dolgot decemberben elhívtam korizni de arra csak annyi választ kaptam, hogy "nem hiszem h lenne rá időm". (Bár eléggé elfoglalt mindig azt megkell hagyni.) Igazából lehet az én esetem valami más volt, mert lehet zavarta az, hogy 2 év van köztünk vagy a szülei nem engedték vagy nem tudom.

Neked minnél jobbakat kívánok és sok sikert! ;) :)

(Remény hal meg utoljára.)

2017. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem kösz
2017. jan. 9. 00:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. És amikor beszélgettek meg olyanokat csinál amiket leírtál azért mert zavarban van.
2017. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!